Geek bünyeyi ihya etme bakımından “meh” seviyelerinde olan 2015’i geride bıraktığımıza göre, artık üzerimize resmen rahmet yağdıracak olan -ispat istiyorsanız, şurada 2016’ya odaklanabiliriz. Bunu yapmaya da elbette tek bir filmle başlayacağız. Şubat’ta vizyona girecek olan, yıllardır beklediğimiz ve en sonunda yıllardır beklediğimiz hâliyle vizyona girecek gibi gözüken Deadpool ile!

İlk fragmanını birkaç ay önce yayınlayan -ve şurada yine çevirip size sunduğumuz- Deadpool, çıkışına bir aydan biraz fazla bir süre kala yeni bir fragman getirdi bize. Konuyu biraz daha netleştiriyor, birkaç açık da veriyor elinden; ama önemli değil zira ilk dakikasından itibaren size de şunu diyor: Kardeş, sen bu filme konusu için gelmeyeceksin zaten! Deadpool’un komikliğini izlemeye geleceksin!

O komiklik var mı? Pii, siz ne diyorsunuz? Fragmanda bile yüksek sesle güldüğümüz birkaç yer oldu bizim, sizin de illa ki olacaktır. Fiziksel şakalar, komik dövüş koreografileri, göndermeler, espriler gırla. E müziklerin de müthiş olacağını biliyoruz. Hiçbir şey değilse, filmin yönetmeni Tim Miller ve başrolü Ryan Reynolds’un karakteri anladığını görmüş olduk. Miller tutup kendi fragmanını kendi çözümlediğinde de aynı fikre ulaşmıştık, onu da okumanızı tavsiye ederiz bu arada. Şimdi ümit edecek iki şey kaldı, biri filmin iyi bir gelir getirip 20th Century Fox’u devam işlerine ikna etmesi, diğeri de olursa sonraki filmlerin Madcap gibi gereksiz hikaye ögelerine girişmemesi! “O ne lan?” diyenleri de Deadpool’u Deadpool yapan 10 çizgi romanı listelediğimiz Geek10 videomuza alalım!

Buyurun, Türkçe altyazılı fragmanıyla, Deadpool karşınızda. Yalnız, +18 ibaresini başlığa clickbait olsun diye koymadık; hakikaten kan, küfür, kiloyla gidiyor videoda. Deadpool’u yüreği kaldırmayacak olan, izlemesin efendim. Buyurun!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.