Bildiğiniz gibi Dünya Kupası adım adım yaklaşıyor. Arena de Sao Paulo stadyumunda Brezilya ve Hırvatistan arasındaki ilk başlangıç vuruşunun yapılmasına bir aydan biraz daha fazla bir süre kaldı. Spor şirketleri de her dünya kupası öncesinde yaptıkları gibi reklam filmi konusunda dozu arttırmaya başladılar. İlk silahı Nike ateşledi. Maşallah, sponsoru olduğu hemen hemen herkesi toplamışlar. Futbol dünyasından Cristiano Ronaldo, Neymar, Zlatan Ibrahimovic, Andrea Pirlo, David Luiz gibi pek çok süperstar zaten var, bir de üzerine basketbolcu Kobe Bryant ile, MMA’ci Jon Jones ve Anderson Silva’yı koymuşlar.

Ha bir de Hulk var.

Reklamın konsepti bizim de mahalle maçlarında çok yaptığımız “Ben Zidane’ım, sen de Ronaldo ol” kafasını yansıtmak. Herkes kendisine göre bir oyuncu seçince, bir de stadyum hayal edince ortam şenleniyor. Takımlardan birinin kalecisi de “E ben de Hulk’ım o zaman!” diye çıkıyor üzerine. Keyifli bir reklam olmuş, ama tabii bir “Take It To The Next Level” değil. Risk Everything adını verdikleri reklamı aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

http://www.youtube.com/watch?v=3XviR7esUvo

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.