Hayatımızda her gün, yeni bir “normal” ile tanıştığımız şu günlerde artık eski normal neydi unutmaya başladık. Sinema filmleri, konserler, sportif aktiviteler şöyle bir yana dursun artık dijital olarak sunulan içeriklere bile hasret kaldık. Ama işte bazen, bugünlerde bile bir haber geliyor ve size eski normalimizi bir nebze hatırlatıyor, ümitli hissediyorsunuz. Bugüne ise bize, her gün en az bir tane Marvel oyuncu seçimi haberi yaptığımız günlere geri döndürecek bir haber ile başlıyoruz. Tatiana Maslany, Marvel’ın She-Hulk’u olacak!

Bundan tam bir yıl önce Disney’in D23 Expo fuarında, Disney+ için hazırladığı özel içeriklerden bir tanesinin She Hulk olacağını öğrenmiştik. O zaman elimizde pek fazla detayın bulunmadığı bu yapım daha sonra pandeminin de araya girmesiyle iyice unutulmuştu. Üstelik sadece o da değil. Geçen sene açıklanan birçok Disney+ içeriğinden uzun bir müddet ses soluk çıkmamıştı. Fakat geçtiğimiz günlerde çekimlere yeniden başlayan The Falcon and the Winter Soldier dizisiyle birlikte Disney, Marvel yapımlarının yeniden başlatma düğmesine bastı.

Dün akşam saatlerinde yapılan açıklamaya göre Orphan Black dizisinden tanıdığımız Tatiana Maslany, She-Hulk dizisinde başrol oynayacak. Bruce Banner’ın avukat kuzeni Jennifer Walters’ın, tıpkı kuzeni gibi olağanüstü güçlere kavuşmasını anlatacak dizinin yönetmenliğini ise Kat Coiro yapacak. Böylece dizinin en önemli iki ismini öğrenmiş olduk diyebiliriz.

Başrol oyuncusunun henüz yeni seçildiğini dizinin, 2022 yılında geleceği ilk D23’de açıklanmıştı. Pandemi bu planları nasıl etkiledi, Disney dizinin çıkış tarihini hala 2022 olarak mı düşünüyor, yoksa diziyi daha ileri bir tarihe mi erteledi bunları henüz bilmiyoruz. Fakat üç gün arayla hem dizinin yönetmeninin hem de başrol oyuncusunun seçilmesi, dizi için artık hız düğmesine basıldığını gösteriyor. Özellikle geçen Netflix’in, Malcom & Marrie filmin satın alma haberinde söylediğimiz gibi sinemalardaki kötü durumdan sonra, tüm dijital platformlar içerik arayışına girdi. Disney de ertelemekten bir hâl olduğu Black Widow filmiyle beraber sinemayı falan bırakıp artık Disney+’a yaptığı içeriklerin önünü açtı gibi gözüküyor. Valla bizim için fark etmez. İzleyecek kaliteli bir şeyler versin bize yeter.

She Hulk dizisi için oyuncu ve yönetmen seçimlerine heyecanlı mısınız? 2022’de çıkması planlanan diziyi bekliyor musunuz? Yorumlara yazmazsanız asla öğrenemeyiz.

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.