Süper kahraman sineması iyi günler geçirmiyor. Bunu sadece DC için söylemiyoruz, MCU da artık bana göre duraklama dönemine girdi. Çıkan onlarca süper kahraman dizi ve filminden bir iki tanesini beğenirsek öpüp başımıza koyuyoruz artık. Fakat gelecek için hiç umut yok mu? Var hem de inanmazsınız ama bu umut DC’den geliyor! Dwayne Johnson’ın başrolünde oynadığı Black Adam filminden gelen yeni fragman bunu size kanıtlayabilir!

Black Adam’ın orijinini anlatarak başlayan ikinci fragman çok kısa bir sürede bizi aksiyonun içerisine bırakıyor. Amanda Waller’ın, Black Adam’ı durdurmak istediğinde Dr. Fate ve ekibi bu işe gönüllü oluyor ve kendilerini, nereden geldiği ve amacı belli olmayan bu kanun kaçkınıyla savaşırken buluyorlar. Dr. Fate, Hawkman, Atom Smasher ve Cyclone’dan oluşan Justice Society’i beyazperdede görecek olmaktan dolayı büyük bir heyecan duymam bir yana dursun sadece Pierce Brosnan’ın Dr. Fate’ini izlemek için bile bu filme giderdim. Zira gerçekten muhteşem gözüküyor.

İlk fragmandaki “uçan adam” gibi gereksiz sululuklar da ortadan kaldırılınca önümüze taş gibi fragman getirmiş DC. Tabii bu gereksiz sululukların filmde olmayacağı anlamına gelmiyor fakat inanıyorum ki bu fragmanı izleyen herkes Black Adam filmi için heyecanlanacaktır. Film de en az bu kadar güzel olursa daha ne isteriz. Öte yandan Batman, Black Adam ve Peacemaker derken acaba süper kahraman sinemasında ibre yeniden DC’ye mi dönüyor diye düşünmeden de edemiyoruz… Marvel’ın artık bir cevap vermesi gerekiyor bizce. Spider-Man: No Way Home’u ikinci kez vizyona sokmakla olmaz o iş.

21 Ekim tarihinde vizyona girecek Black Adam için yayınlanan ikinci tanıtım filmini siz nasıl buldunuz? Sizce de son zamanlardaki en iyi süper kahraman yapımlarından biri gibi durmuyor mu? Yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.