Bazı oyuncular vardır; daha tanınmadan etmeden bir projeye dahil olduklarında ağır eleştiriler alırlar. Çünkü ne yapabileceklerinin sınırı belli değildir. Bazıları da öylesine mükemmel işleriyle tanınırlar ki, oynayacakları rol figüranlık bile olsa izleyicinin ilgisini hafta sonunu iple çeker gibi hızla çekiverir. İşte bu ikinci gruba dahil aktörlerden biri olan Ian McShane, hangi projeye dahil olursa “kesin iyi bir şeydir” dedirten isimlerden. En azından bizim için öyle. Oyunculuk yeteneklerini suratımıza kürekle atan, üstüne bir de fark etmediysek diye küreği alnımızın çatına geçiren o şahane adam, geek damarlarımızda akan kanı ikiye katlamaya geliyor. Kutlamaya başlayın: Ian McShane, Hellboy: Rise of the Blood Queen kadrosunda!

Hatırlarsanız şöyle bir haberle sizlere Hellboy’a bir reboot geleceğini duyurmuştuk aylar evvelinden. Üstelik +17 konseptiyle de, genel izleyiciye hitap etmeyeceğinin de altını çizmiştik. Stranger Things dizisinin şerifi David Harbour’ın ise Hellboy’a rebootta hayat verecek isim olduğu da yazdığımız bilgiler arasındaydı. Şimdi ise sıcağı sıcağına gelen haberimiz, Lionsgate ve Millennium ortaklığında gerçekleşecek olan rebootun yeni oyuncusuna dikkat çekmek için: Yani Ian McShane.

'Good Morning Britain' TV Programme, London, Britain - 14 Jul 2014

Hellboy’u evlat edinmiş olan Profesör Trevor Bruttenholm‘u canlandıracak isim olan McShane, şimdiden filme heyecanlanmak için edindiğimiz nedenlerden biri olmayı başardı bile! Ron Perlman’ın Hellboy’u canlandırdığı önceki filmlerde ise Profesör Bruttenholm’u, rahmetli ve pek değerli John Hurt canlandırıyordu. En az ilk filmlerde olduğu kadar rebootta da kalite kokan, buram buram yetenek akan bir aktör olacak Hellboy’a akıl veren baba figüründe.

Neil Marshall’ın yönetmen koltuğunda oturduğu yapım, tüm insanlığı yok etmeye ant içmiş bir büyücüye karşı savaşan Hellboy’umuzu anlatacak. Eylül ayında ise İngiltere ve Bulgaristan sınırlarında çekimlere başlayacakları söyleniyor. O vakte kadar da daha çok haber gelir umuduyla kendimizi bekleme moduna alırken, meşhur sorumuzu da soralım: Peki siz ne düşünüyorsunuz? Sizce McShane uygun bir isim mi? Profesör için daha farklı bir isim tercih edilebilir miydi? Yorumlar emrinize amade!

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.