Echo dizisi giderek geek’lerin beklentilerini arttırıyor.

Echo dizisi ilk fragmanı yayınlanana kadar, live action hâlini ilk defa Hawkeye serisinde gördüğümüz Maya Lopez karakterinin pek ilgimizi çekeceğini düşünmezdik. İlgi çekici özellikleri olsa da çizgi romanlarda fazlasıyla yan bir karakterdi ve MCU içinde de spin-off’un spin-off’u olarak ortaya çıkacaktı. Gelin görün ki Hawkeye’dan ve Secret Invasion’dan daha ciddi ve daha derin olacağını şimdiden belli eden dizi, Loki’nin ikinci sezonuyla beraber, Marvel dizilerinin yüz güldürdüğü dönemi devam ettirecek gibi duruyor.

Echo Dizisi Fragmanı

Kingpin sadakatin için teşekkür ediyor.” cümlesinin ardından gelen silah sesleri, plan sekans dövüşler ve bu vahşetin renk filtreleri, fragmanda Daredevil’ı pek görünmese bile, Netflix’teki 3 sezon Daredevil dizisine en yakın Marvel işi olacağını belli ediyor.

Echo dizisi

Echo dizisi şu hâliyle çok iyi olacak gibi duruyor. Hatta 9 Ocak’ta 5 bölümün hepsi birden yayınlandığında muhtemelen seyirci devamını görmeyi çok hızlı isteyecek. Bir yandan Echo’nun yeni sezonu gelsin diye beklerken bir yandan Daredevil: Born Again ve hatta aynı karanlığından içinden gelen Blade gibi işlerin artık yayınlanmasını isteyecek.

Author

Sabah kuşağı çizgi filmleri müdavimi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.