Fantastic Four ekibinin MCU için yeniden uyarlaması olacak filme dair oyuncu seçimlerini yavaş yavaş öğrenmeye devam ediyoruz.

Fantastic Four ekibinin bu yeni uyarlamasında ana kadroyu kimlerin canlandıracağını geçtiğimiz aylarda resmi olarak öğrenmiştik sonunda. Filmin ana kötüsünün Galactus olacağı ve onun elçisi Silver Surfer ile de karşılaşacağımız da uzun zamandır söylentilerde dolanıyordu. Deadline aracılığıyla öğrendiğimiz habere göre Silver Surfer Ozark dizisinden göz aşinalığınız olabilecek Emmy ödüllü Julia Garner tarafından canlandırılacak! Karakterin bu versiyonu ise orijinal Silver Surfer Norrin Radd değil de onun gezegeninde geride bıraktığı imparatoriçe aşkı Shalla-Bal olacak. Silver Surfer’ın cinsiyeti değiştirilmiş Norrin Radd olabileceği bir süredir konuşuluyordu fısıltılarda ama böyle bir sonuç çıkacağını kimse tahmin edememiştir muhtemelen. Neden Nova gibi daha çok bilinen bir kadın Galactus elçisi de varken gidip çok daha az bilinen böyle bir versiyonu tercih ettiler pek anlamadım açıkçası. Hatta bir de Anya Taylor-Joy da olabilir deniyordu ki o da cidden sevdiğim bir aktristir.

Fantastic Four için bir yandan oyuncu haberleri gelirken bir yandan da Marvel Studios hafiften reklam kampanyalarını başlatıyor diyebiliriz. Filmin vizyona girmesine bir seneden biraz daha uzun bir süre var ama 4 Nisan 2024 tarihini kaçırmak istememişler. Bu sayede de Joseph Quinn tarafından canlandırılacak Johnny Storm karakterinin “alevlenmiş” haline ilk bakış atma şansımız oldu. Oldukça yakıştırdım ben role kendisini. Keza Ben Grimm seçimini de beğendim. Fakat Reed Richards ve Sue Storm için seçilen oyuncular pek içime sinmiyor ne yazık ki. İnşallah film güzel olur. Her ne kadar 2015’teki faciadan daha kötü olması oldukça zor olsa da ben 2005 ve 2007 yıllarında vizyona giren filmler kadar mutlu ayrılacağıma inanmıyorum pek. Bence onların adı yeteri kadar anılmıyor süper kahraman işleri arasında.

Fantastic Four sizce “Allah’ın hakkı üçtür” diyerek bu sefer ortalığı kasıp kavuracak mı? Oyuncu kadrosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Silver Surfer için gidilecek yol doğru mu? Fikirlerinizi bizlerle farklı bir boyuttan gelerek paylaşın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

1 Comment

  1. Pedro Pascal’ı zerre kadar yakıştıramıyorum bu role ben de.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.