Daha geçenlerde haberini vermiştik zaten hatırlayacaksınız. Böyle dedikoduların bin tanesi düşüyor önümüze açıkçası alakasız tonla siteden. Önce siteye, sonra da dedikodunun niteliğine bakıyoruz. Eğer ki bir nebze inanır, ya da sizin takdirinize bırakmamız gerektiğini düşünürsek size iletiyoruz. Siz de kararınızı veriyorsunuz. Geçen günkü haberden sonra hem siz, hem de biz aşağı yukarı aynı düşünüyorduk. Biz haberi yaparken olay aklımıza yatmıştı, siz de haberi okuduktan sonra katıldınız. Katılmamak elde değildi, sonuçta her şey buna işaret ediyordu. Batman v. Superman: Dawn of Justice’in Robin’i bir kadın olacaktı, ve kendisini Jena Malone oynayacaktı!

İşte o haberler şimdi resmen yüzde yüze çok yakın bir vaziyette doğru. Nereden mi biliyoruz? Jena Malone’un kendisi, Instagram’ında şu resmi paylaştı:

 

Loading

Drastic times call for drastic measures.

View on Instagram

Size sorayım, eğer büyük bir rol için adınız geçiyor olsa ve hayranların sizden haber beklediğini biliyor olsanız, dediğinize dikkat edersiniz değil mi eğer gerçekte böyle bir durum yoksa? Yani tutup da saçınızı karakterin saçının rengine boyayıp, altına da “Aşırı zamanlar aşırı önlemler gerektirir” gibi bir yazı yazmazsınız değil mi? Malone’un bunu yapmış olması bile başlı başına bir delil bizim için.

Ama ondan sonra bir de THR’nin son haberi var. The Hollywood Reporter’a göre Jena Malone’un filme katılması artık kesin. Anlaşmalar imzalanmış, her şey son noktaya gelmiş, Malone da yakında çekimlere katılacak. Yani anlayacağınız, artık şu raddede mesele %99’a yakın bir kesinlikte. İç rahatlığıyla Carrie Kelley karakterini hatmetmeye başlayabilirsiniz.

Peki kimdir bu Jena Malone? 29 yaşındaki Amerikalı aktris aslen Saved! filmiyle, 2004’te başrolle tanıştı. Onun ardından Pride and Prejudice, Into the Wild, The Messenger gibi filmlerle festival çevrelerinde de ses getirmeye başladı. 2011’de Zack Snyder’ın yönettiği Sucker Punch filminde rol aldı. En son olarak da 2013’te The Hunger Games serisine dahil oldu ve Johanna Mason rolünü üstlendi. Bu Sucker Punch’tan sonra Snyder ile ikinci çalışması olacak. Malone’un Hunger Games ile olan işi de bitmiş değil, hem bu sene vizyona girecek Mockingjay – Part 1, hem de gelecek senenin Mockingjay – Part 2 filmlerinde rol alacağını biliyoruz.

Bizim tek bir kaygımız var açıkçası, o da şu: Malone rol için biraz fazla yaşlı değil mi? Kelley karakteri en çok 23-24 yaşında bir aktörü kaldırabilecek bir karakter. Üstelik Jena Malone bir Ellen Page değil, yani 30 yaşında 21 gibi gösterecek bir sureti yok. Bir acayip geldi bize yani… Siz ne diyorsunuz?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

2 Yorum

  1. Yaş sıkıntısı çekeceğine çok inanmıyorum Carrire karakterine aşina değilim ama Catching Fire ve çıkacak Mockingjay 1-2 filmlerinde de yaşından küçük bir karakteri oynuyor ve bana göre gayet başarılı

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.