Fox’un “Durun, ben de daha çok para kazanabilirim bu süper kahraman trendinden!” haykırışı X-Men: Days of Future Past‘te hissedilmediyse, yeni Fantastic Four’da kesinlikle hissedilecek. Sizlerle daha önce yapım aşamasının sürecini adım adım paylaşmıştık: Josh Trank filmin -dedikodulara rağmen halen değişmemiş- yönetmeni, Sue Storm’u Kate Mara, Reed Richards’ı Miles Teller, Ben Grimm’i Jamie Bell ve Johnny Storm’u da Michael B. Jordan oynuyor. Bugün burada toplanmamızın sebebi ise şu kişi:

toby-kebbell

Prince of Persia‘da Dastan’ın üvey kardeşi Garsiv olarak hatırlayabileceğiniz, şimdilerde bir yandan Warcraft filminin çekimlerinde de bulunan Toby Kebbell, bu tip konularda genelde haklı olan Variety’nin haberine göre yeni Doctor Doom olarak cast edildi. Kendisinin RocknRolla, The Sorcerer’s Apprentice, War Horse, Wrath of the Titans gibi filmlerde irili ufaklı rolleri var ve muhtemelen suratı tanıdık gelecektir. Ben kendi payıma Kebbell’ın tek bir performansını bile hatırlamadığımdan role uygunluğu konusunda hiçbir yorum yapamayacağım. Tek söyleyebileceğim şey, biraz genç gözüktüğü fakat zaten Fantastic Four’un yeni kadrosu komple geç gözüküyor.

Ne diyoruz şimdi Geekyaparlar? Oluru var mı? Kebbell’dan Doctor Doom çıkar mı?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.