Az sonra söyleyeceklerimiz, belirteceğimiz fikirler kesinlikle ne yeni diziye olan bir sadakat, ne de Keanu Reeves’e olan bir nefret sahibi olduğumuzun göstergesi değildir. Reeves’i sever, sayarız; daha bu Constantine dizisine karşı ise nötr olmamızdan fazlasını gerektirecek bir durumla karşılaşmadık. Fakat gelin görün ki, resmen dumur olmuş vaziyetteyiz, zira Twitter’da insanlar Keanu Reeves’siz Constantine olmaz diyor, bu yönde tweet atıyorlar.

constantine-keanu-reeves-finger-death-hell-blood

Dünkü fragmandan sonra, açık konuşalım, genel olarak herkesin diziye pozitif bakacağını düşünüyorduk. Genel olarak Reeves filmiyle ilgili duyduğumuz, bildiğimiz, bir kısmını kendimiz getirdiğimiz eleştiriler, kaynak materyale büyük bir haksızlık yapıldığı yönündeydi. Pek çok kişiye göre gerçek Constantine en başta sarışındı, her şeyi geçin, film daha saç rengini dahi tutturamamıştı. O yüzden yeni fragman, yeni dizinin kaynak materyale gösterdiği saygıyı kanıtlayınca, tepkiler olumlu olur demiştik. Her şeyi geçtik, Keanu Reeves’in esamesi okunmaz sanmıştık. Arkadaş, ne yanılmışız!

Bleeding Cool ilk olarak 5-6 tweet’i toplayıp, şaşkınlık ifade edince gördük, ama ilk tepkimiz “Ee beş altı tweet nedir yani?” şeklindeydi. Sonra şöyle bir arama yaptık ve gördük ki, Bleeding Cool’un dokunmadığı tonla Keanu tweet’i de varmış. Biz birkaçını şöyle derledik. Bakın ne düşünüyor millet:

 

   

   

   

   

Siz ne diyorsunuz? Sizce Keanu Reeves’siz Constantine olmaz mı? Yoksa “gerçek Constantine hayranı Keanu versiyonunu sevmez!” diyenlerden misiniz? Ne oluyor Constantine camiasında dostlar?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.