Marvel’ın planlarını saklı tutmayı sevdiğini bilirsiniz. Bu konuda çok katıdırlar. Sırf ağzından Spiderman için cast edildiğini kaçırdı diye Asa Butterfield’ı harcamışlardı hatırlarsanız. Anlaşılan Vin Diesel kendisinin vazgeçilmez olduğuna yürekten inanıyor ki ağzından büyük haberler kaçırmakta hiç tereddüt etmiyor. Çünkü saçsız kas abidesi, boşboğaz ve öfkeli Vin Diesel abimiz yakın zamanda Facebook Live Stream üzerinden verdiği bir röportajda Marvel’ın bizi deney faresiymişiz gibi titizlikle malumatlarından uzak tuttuğu Avengers: Infinity War hakkında ağzından büyük bir bilgi kaçırdı. Marvel bunu Diesel’e nasıl ödetir bilmiyoruz ama bizim keyfimiz yerinde. Geçen yıllarda kalbimize kök salan (ehe, nasıl kelime oyunu ama) Groot’u seslendirerek MCU evrenine katılan Diesel’in ağzından kaçırdığı haber Guardians of the Galaxy ekibinin Avengers: Infinity War’da olacağı haberiydi. Keyiflenmeyelim de ne yapalım a dostlar?

AvengersGuardians30 dakikalık röportajın haberimizi ilgilendiren kısmını sizinle paylaşalım:

Zamanında bana ‘Marvel filmlerinde ne zaman rol alacaksın’ diye defalarca soruyordunuz. Hatırlarsanız ben de bu soruların üzerine Marvel’la ilk görüşmeyi yaptığım gün sizinle bir fotoğraf paylaşmıştım. Eski bir Avengers sayısının yanında poz veriyordum. O zamanlar bu ne kadar gerçek dışı hissettiriyor olsa da şimdi o fotoğraf gerçeğe dönüşmek üzere. Çünkü Guardians ekibi Avengers: Infinity War’da yer alacak. Bu inanılmaz, inanılmaz heyecanlı bir şey.

Sen bizi bu haberle coşturdun ya, Marvel’dan sana bir el kalkarsa da biz o eli tutarız hiç merak etme Vin Diesel.

Diesel'in bahsettiği fotoğraf
Diesel’in bahsettiği fotoğraf

Okuduğunuz gibi Diesel, Guardians of Galaxy’nin sıradaki Avengers filminde ne şekilde yer alacağının detaylarını vermemiş. Dünyaya inecekler mi? Avengers ekibiyle bire bir karşılaşacaklar mı? Part 1’den itibaren varlar mı yoksa Part 2’de mi olaya dahil olacaklar? Bunlar hala cevap bekleyen sorular. Bu soruların cevabına Marvel’ın elinden kolay kolay ulaşamayacağımız kesin. Artık Diesel’in bir sonraki boşboğazlığını bekleyeceğiz. O zamana kadar bu habere coşmaya devam!

Yazar

Lord olmak için yola çıkan gariban geek kendini bir anda yazar olarak buldu. Geek kültürüyle küçük şakalaşmalarını, sinemayla flörtlerini yazıya dökmek için burada. Muhitte Geek_Lord olarak bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.