Simon Pegg sevenler ve özleyenler kulübü başkanı olarak bu haberi vermek boynumun borcudur diyorum. “İngiliz Komedi Aktörü” denildiği zaman akla gelecek ilk 5 isimden biri olan Simon Pegg, bomba gibi bir filmle geri dönüyor; Kill Me Three Times. Kriv Stenders tarafından yönetilen film, zengin bir adam tarafından karısını öldürmesi için tutulan garip bir suikastçinin hikayesini anlatıyor. Simon Pegg’in Charlie Wolfe isimli suikastçiyi oynadığı film için heyecanlanmamızın çok sebebi var çünkü filmin arkasındaki ekip daha önce Death at a Funeral ve A Few Best Men isimli filmleri yapmıştı. Yani anlayacağınız, bu adamlar sağlam ve Kill Me Three Times da bu konuda baya ümit veriyor.

red-band-trailer-for-simon-peggs-dark-comedy-kill-me-three-times

Death at a Funeral’ı izleyenler varsa, bu ekibin oldukça normal hikayelerden bol katakulli içeren senaryolar çıkarttığını biliyordur zaten. Kill Me Three Times bu minvalde bir film, zaten fragmandan da bunu anlıyoruz. Film 10 Nisan’da çıkacak fakat erkenden izlemek isteyenler 26 Mart gibi iTunes’dan da indirebilecek. iTunes dağıtımının ülkemize uğrayıp uğramayacağını şu an net bir biçimde bilmiyoruz. Ek bir bilgi olarak da söylemek gerek; film anavatanı Avustralya’da halihazırda geçen sene vizyona girmiş ve sağlam eleştirilerle de karşılaşmıştı.

Ben filmden aşırı umutluyum, bence Pegg’in yine bomba gibi bir komediyle karşımızda olacak. Zaten biz de İngiliz aksanıyla “Fuck me” demesini özlemiştik. Filmde Pegg dışında Teresa Palmer, Sullivan Stapleton, Luke Hemsworth ve Alice Braga da rol alıyor. Kill Me Three Times’ın fragmanı aşağıda. bakalım ne düşüneceksiniz, Pegg sizce de harika olmamış mı?

Yazar

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

2 Yorum

  1. simon pegg’i avustralya’da kısık ateşte pişirince nick cave’in gençliğini elde ediyoruz sanırım… merak ettim baya.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.