Ocak ayı bitti, Şubat’a girizgahımızı yaptık ve bu pek çoğumuz için aynı anlamı taşıyor: Avengers: Age of Ultron’a biraz daha yakınız artık. Muhtemelen 2015’in yıllar sonra Anno Disney olarak anılmasına sebep olacak iki hızlı kroşenin ilki olacak Age of Ultron sadece geek dünyası için değil, sinema dünyası için de korkunç bir önem arz ediyor. Zira şimdiden Disney’yi havaya sokmak gibi olmasın, ama uzmanlardan canavar bir gişe beklentisine sahip olanların sayısı çok fazla.

Bunun başlıca sebeplerinden biri tabii ki Avengers’ın şu an itibariyle de gelmiş geçmiş en çok hasılat elde eden üçüncü film konumunda bulunması; fakat bu beklentiye yol açan yegane durum bu değil. İnsanlar bunun üzerine konuşurken genelde aynı şeyi telaffuz ediyorlar, ilk Avengers çıktığında Marvel filmlerinin popülaritesi bu kadar yüksek değildi. İnanması güç ama evet, Avengers MCU’ya dair olan ilgiyi resmen ikiye katladı ve bu sayede Marvel Guardians of the Galaxy gibi önceden pek bilinmeyen bir seriyi başarıyla filme uyarlayabildi.

Şimdi ise MCU için ölüp bitecek milyonlarca insan hazır ve nazır bekliyor. Filmin 1 milyar barajını aşacağı garanti gibi, sonrası için ise büyük ihtimalle kalite faktörü devreye girecek. Fakat her halükarda Disney sanki film ilk defa duyuruluyormuşçasına tanıtım çabalarını sürdürüyor. Bu uğurda da geçtiğimiz gün Marvel.com üzerinden 16 yeni fotoğraf yayınladılar. Yeni diyoruz ama siz bize kanmayın, aslında bir çoğu fragmandan alınmış kareler.

Fakat arada tek tük de olsa set fotoğrafları, daha önce görmediğimiz çekimlerden sahneler ve gördüklerimizi daha detaylı sunan resimler var. Aralara yorum girecek kadar kayda değerler mi? Hayır. Ama yine de görülmeyi hak ediyorlar. O yüzden biz aşağıya resimleri şu şekilde iliştirdik, buyurunuz efendim!

Age of Ultron Resimler 1

Age of Ultron Resimler 2

Age of Ultron Resimler 3

Age of Ultron Resimler 4

Age of Ultron Resimler 5

Age of Ultron Resimler 6

Age of Ultron Resimler 7

 

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

4 Yorum

  1. bu resimleri ilk geektyrantda gördüm orda HD olarak eklenmişti ve akıl baştan alıcı çözünürlükteydi!Eğer HD kalitesinde bakarsanız çok daha güzel gözüküyorlar insana!Özellikle cap americanın yeni elbisesi dehşet güzel olmuş!

  2. Bence avatar’ı geçicek olmasının nedeni 2012 yılında pek çok izliyeni olmamasına rağmen 1.5 milyar dolar hasılat yapan film şimdilerde ise kime sorsaan 10 ve 30 yaş arası thor kim cap kim diye herkes bir şey der ve herkes dandik filme gitmektense 3 yılda bir çıkan efsane filme gideceğini düşünüyorum benım tahmınım biraz uçuk ama 3 milyar dolar yada 4 milyar dolar hasılat yapıcakları

  3. Onur Ayanoğlu Cevap ver

    Bir DC fanı olarak ne yapıyorsun WB demek istiyorum Batman V Superman filmindende hiç umutlu değilim Civil War karşısında neye uğradıklarını şaşırabilirler feci bir kick ass geliyor gibi Marvel dan 🙂

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.