Maşallah Marvel bir açıldı, pir açıldı efendim. Guardians of the Galaxy’nin çıkışından beri Agent Carter dizisini doğrulamak ve Agents of SHIELD dizisininin açılışını yapmak haricinde neredeyse tek bir büyük sansayonu bile yoktu Fikirler Evi’nin. Hani alışmışız da şöyle sağdan soldan vuran duyurulara, açıklamalara, atılan bombalara, afalladık biraz. Meğerse biriktiriyorlarmış, bugün yığdılar üzerimize. Allah için her biri büyük duyurular değil, ama bir tanesi ciddi anlamda radarlarımızı açtı, heyecanımıza tavan yaptırttı vallahi.

Önce ufaktan başlayalım. Avengers: Age of Ultron fragmanı yayınlanmasından sonraki 24 saat içerisinde en çok tık alan fragman olma başarısını gösterdi. Daha önceki 24 saatlik rekor Iron Man 3’e aitti. Avengers: Age of Ultron fragmanının takriben 35 milyon izlenme sayısı var şu an. Hedefi de 50 Shades of Grey’in bir haftalık rekoru. Erotik romanın uyarlaması filmin ilk fragmanı, bir hafta içerisinde 100 milyon izlenmişti. Bakalım Ultron kırabilecek mi o rekoru?

lyndsy-fonseca-sexy-hot-2095758548

Şimdi orta boyutlu habere geçelim. Agent Carter dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Bildiğiniz gibi Agents of SHIELD’ın mola vereceği Ocak ayında, onun zaman diliminde yayınlanacak (ve bu şekilde bütün sene Marvel hayranlarını dizisiz bırakmayacak) olan Agent Carter’ın kadrosu üç aşağı beş yukarı belliydi. Başrolümüz hazır, filmlerden gelen iki yıldızımız da bakiydi. Şimdi bir de başrolün en yakın arkadaşı, bir nevi Robin’i, Bucky’si belli oldu. Peggy Carter’ın iş dışındaki en yakın arkadaşı ve “demir attığı limanı” olarak tanımlanan Angie Martinelli rolü, Lyndsy Fonseca tarafından canlandırılacak. Fonseca size tanıdık geliyor olabilir, kendisi Kick-Ass filmlerinde esas çocuğumuzun kız arkadaşını canlandırmış, 10 sene boyunca da 14 yaşındaki haliyle How I Met Your Mother’ın başında, Ted’in hikayeyi anlattığı kızı olarak ekranlarımızda kalmıştı.

Peki büyük haber ne? Marvel 28 Ekim, Salı günü El Capitan sinemasında bir organizasyon düzenleyecek. Bu organizasyonda bir duyuru yapılacağı söyleniyor ve bu duyurunun da Marvel Studios ile ilgili olduğu kesin. Fakat kimsenin durumla ilgili net bir tahmini yok. Doctor Strange’ler, Captain America 3’ler havada uçuşuyor ama hiçbir şey kesin değil. Sadece şunun dışında: 28 Ekim günü ne duyurulursa duyurulsun, büyük bir şey olacağı yüzde yüz. Haybeden bir açıklama için basın bülteni yazılır, Los Angeles’ta salon tutulup basın mensupları davet edilmez. O yüzden de valla yalan olmasın, meraktan ölecek gibiyiz şu anda…

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

2 Yorum

  1. haberi mi koyulan fotonun seçimi kesilme şekli mi tartışılmalı bilemedim 🙂

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.