Terminatör serisinin uzun süre sonra en nihayetinde tekrar can bulmasını sağlayacak film, Terminator Genesis kadro yapbozunun son parçasını da yerleştirdi. Terminatör’ü Arnold Schwarzenegger, Sarah Connor’u Emilia Clarke oynayacaktı, bu zaten biliniyordu. Kyle Reese de bugün belli oldu: Jai Courtney.

Jai-Courtney

 

Courtney muhtemelen şu an sizi Wikipedia’ya saldırtacak, ismini aratmanızı sağlayacak bir “Ya ben bunu tanıyorum ama nereden?” durumuna sahip. Sizi yormayalım, biz söyleyelim, Courtney Spartacus’teki Varro rolü ve A Good Day to Die Hard’daki John McClane Jr. rolü ile ünlü. Yeni filmde de daha önce Michael Biehn, Anton Yelchin tarafından oynanmış Reese’i canlandıracak. Oluru var mı? Belli olmaz. Biz her halükarda o filmi Emilia Clarke ve Arnie’nin dönüşü için izleyeceğiz. Kyle Reese olarak bir maymunu cast etseler bu yine değişmeyecekti. Courtney şu an kapalı kutu, her şey olabilir, olmazsa da rahatız yani, onu demek istiyorum. Siz ne diyorsunuz?

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.