Geekyapar’ın YouTube kanalı, cayır cayır! Yanıyor arkadaşlar! İzleyen müptelası, izlemeyen bin pişman. Adeta nutellalı kek gibi, ağızda dağılıyor, unutulmaz bir deneyim yaşatıyor, “bu kadar güzel bir şey gerçek olabilir mi?” dedirtiyor, yaşama olan inancı tazeliyor. Bizden duymuş olmayın ama, Geekyapar’ın YouTube kanalı, uhrevi soruları cevaplandırıyor, hayatın anlamını çözümlüyor, atom fiziğine lanet okuyor. Bu harika kanalı ıskaladıysanız, biz sizin için açığı kapatalım. Buyurun.

 

1. Geekyapar Futbol Konuşuyor: MEVZU FUTBOL

“İnternette kaliteli futbol muhabbeti niye yok?” diye sorarak çıkan, futbol geek’i diye bir şey olabileceğini Ali Ece, Uğur Meleke, Bülent Timurlenk, Orhan Uluca, Güntekin Onay gibi isimlerden onaylayıp, kaliteli futbol içeriği gibi şeylerin var olabileceğini Sokrates’ten öğrendik, mikrofon karşısına geçtik. Güzel muhabbet oldu, sevenine öneririz!

 

2. Game of Thrones: Foreshadowing Listesi!

Daha önce metnini şurada geçmiştik. Dileyen olursa, oradan okusun; “Yok ben Can Türkdoğan’ın karamel sesinden dinleyeceğim” diyorsanız, videoya alalım!

 

3. GeekLive, LEGOLAND Ziyareti!

Türkiye’de bir yerlerde, bir LEGOLAND Discovery Centre var! E hâl böyleyse, biz illa ki gidip görecektik kendisini. Bugünlere kısmetmiş. Ömercan aldı kamerayı mikrofonu, gitti LEGOLAND Discovery Centre’a. Asayiş berkemalmiş, haber verdi!

 

4. WARCRAFT Geek Muhabbeti!

Warcraft filmini beraber izleyen Geek Muhabbeti ekibi, samimiyetle çıkışta karşılaştığı Turgut’u kolundan çekip götürdü, oturttu, cümleten filmi değerlendirmeye başladı. Spektrumun dört tarafında, hiç bilmeyen Turgut beğenmedi, az buçuk Warcraft 2, çok Hearthstone oynamış Can sevdi; strateji oyunlarını bilen, WoW oynamayan Ömercan da beğendi, yılların Warcraft geek’i Yiğitcan, “çok beğendim, ama çok kötü film” dedi. Biz de bunları buraya yazarak tüm videoyu spoil ettik.

 

5. Anduin LOTHAR Kimdir?

Yücel yazdı, Yiğitcan okudu. Warcraft filmi öncesi, filmle ilgili bilgiler tazelendi. Lothar kimdir? Kimin nesidir? Warcraft 1 ve 2’nin baş karakterlerinden Lothar’ı masaya yatırdık, anlattık!

 

6. Doctor Who Muhabbeti Sezon Bitirdi!

Cevdet, Can ve Ömercan’lı muhteşemsüfer kadro, Doctor Who’yu konuşa konuşa birinci sezonu bitirdi, Christopher Eccleston’ı uğurladı. Bir devir de böylece kapandı, bakalım bundan sonraki bölümde Tennant’a ne diyecekler?

7. Zengin Zalim Tarafını Belli Etti!

Zengin Zalim’e “Game of Thrones’u kim kazanacak?” diye sorulur mu? Adam cevap bile vermedi, düşünün, biz montaj odasında ima ettiği şeyin altını çizmek zorunda kaldık. İzleyin, göreceksiniz!

 

8. Hodor’a Ağıt

Game of Thrones’un spoiler ömrü 1 hafta olduğundan, kamuya açık bilgi varsayıyorum. Hodor’a yazık oldu! Biz onun cevval fedakarlığına karşı olan hislerimiz, şu kliple ölümsüzleştirdik… Buyurun.

 

9. Avrupa Şampiyonları Tarihinin En Afili 10 Forması!

Bunun da metin hâlini şurada bulabilirsiniz. Videomuzda Türkdoğan’ın çokokrem sesi yok, ama onun yerine güzel bir şarkı var? Kurtarır mı? Kurtarmaz değil mi? Ne yapalım, her zaman Türkdoğan’ın fındık ezmesi kıvamındaki sesi müsait olmuyor…

 

10. Warner Yöneticisnden Şok Açıklamalar!

Geekyapar geçen yine Marvel’dan para alıyordu…

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.