Yaz gelmiş, artık gün evde atıl durum elde kahve üzüntülü şarkıları dinleyerek iç geçirmenin günü değil ey geek! Gün popoyu sallama günü. Evet evet, popoyu! Çok utanılıyorsa kalça da diyebiliriz. Bacaklar da sallansa olur. Hiçbir şey değilse iki el hareketi yakışır, zira gkyMUSIC‘in iftiharla sunduğu sıradaki parça house müziğin en derinlerinden geliyor. Heartbeat!

Bu arada “Yav Jennifer?” diye sorguladıysanız, merak etmeyin yalnız değilsiniz. Biz de sorguladık. Öğrendik ki, Jennifer Dawn bu şarkıya asenkron olarak katılmış. Matmazel Dawn şarkısını akapella söylemiş, bırakmış internete. Selim Şahin de almış, muhteşem bir altyapı döşemiş etrafına. Olmuş mu size dijital, uçtan uca, uluslararası bir işbirliği? “Çok güzelmiş, ben de istiyorum” diyen bir vokalist varsa, bize yazsın, Selim ile buluşturalım!

Yapan geek’in bir numaralı borazancısı Geekyapar’ın, müzik yapan geek gönüllerin omuzlarında yükselen müzik platformu gkyMUSIC için her yeni Pazartesi günü, yeni bir şarkı demek. Türkiye’nin dört bir yanından gelen güzel şarkılar arasından Geekyapar ekibinin seçip sundukları her haftanın ilk günü, saat 13:30‘da müzik dinleyen kalplerle buluşuyor. Siz de şarkı seçip yollamak istiyorsanız, muzik yazıyor, at sembolünü koyuyor, geekyapar nokta com ile de adresi bitiriyorsunuz.

Öpüyoruz!

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.