...hanımlar?
…hanımlar?

 

Netleşmeye beş kalmış söylentilere göre 2016 yılında sinemalarda göreceğimiz Doctor Strange filminin başrolü için tumblr’ın baştacı Benedict Kambırbeybi en güçlü aday gibi. Marvel, yarına, 28 Ekim’e bir basın toplantısı koydu, Deadline‘ın ipucuna göre Benedictbeybi‘nin baştacılığını açıklayacaklar. Biz Cumberdict‘i başka bir Doctor olarak görmeyi de beklerdik, belki ileride olur?

Vatana millete, özellikle de tumblr‘a hayırlı olsun diyoruz. tumblr yöneticilerine bir küçük tavsiye, şayet Doctor Strange ve Loki‘nin bir arada gözüktüğü bir sahne olursa diye şimdiden sunucularında mendil stoklasalar iyi olur!

sen çık haydi kambırbeç
yarın ki basın toplantısından
bak davetiye bile geldi baskıdan
yanıp kül olmuştum senin aşkından
kaynar sular döktün sanki başımdan
komşulara karşı çok ayıp oldu’

 

12 Yorum

 1. Bu oyuncuyu sadece hobbit de izlemiştim baya yetenekli rol için seçilmiş en iyi kişi bence sherlock izlemedım ama adam cidden iyi bir oyuncu inşallah rolü alır

 2. Berkcan Zülfikar Cevap ver

  İstediğiniz kadar kızın, Ethan Hawke bile Benedict’den daha iyi oturuyor karaktere…

 3. Joaquin Phoenix’in fan yapımı Dr. Strange posterini gördükten sonra bu tipsizden bi halt olmaz. Oyunculuğu iyidir belki tanımam etmem ama bu adamdan Dr. Strange olmaz. Marvel da Zack Snyder gibi kötü oyuncu seçimlerine özeniyor herhalde.

  • 1.Zeka geriliğin mi var kardeş ?
   2.Bir insanın yüzü sübjektif bakış açısına göre değişir. Benedict ile aynı yolda bile yürüyemeyeceğinin gerçeğide var.
   3.DC değil WB almadı.

   • Benim görüşüm seni ilgilendiriyor mu koçero? Ben bu adam yüzünden sevdiğim Sherlock dizisini izlemiyorum. Warner Bros’un’da DC ile çalıştığını biliyorum. İkincisi böyle tip adamları DC Sinematik Evreninde görmek istemiyorum. Yorumum seni mi gerdi fandom?

    • Portakal Seven Panda Cevap ver

     Görüşün belli bir saygı çerçevesi ile yapılması gerektiğini bilmeyen birisin. Fandom dediğin adamdan daha fazla fandomsun.

     • Fandom’um canım var mı? Sevmiyorum bu adama da Hatter’ım problem ne? Portakal Seven Panda seni git Portakallarını kemir.

    • Portakal Seven Panda Cevap ver

     Ha bu arada belli bir dönem Mahbes’de tutulmanda fayda var çünkü senin gibi fatuus birinin soluduğu oksijen bile israf.

 4. Bir çok ünlü oyuncu haberi gibi bunda da yermeler yüceltmeler başlamış bile. Ben bir Benedict hayranı olarak bu adamın Sherlock performansından bir işin altından kalkamayacağına inanmıyorum. Ve bir Marvel sever olarak evrene böyle bi oyuncuyu kattıkları için çok mutluyum. Ancak bir itirafım var ki benim için Cumberbatch bu rol için daha olgun ağırbaşlı bir mizaca bürünmeli yoksa çizgi romanlardaki Doctor Strange havasını yakalayamaz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.