House of the Dragon için yeni sezon tarihi yaklaştıkça reklam çalışmalarına da ağırlık veriliyor haliyle. İşte bu vesileyle de yepyeni bir fragman yayınlandı.

House of the Dragon’ın yeni sezonu 16 Haziran tarihinde başlayacak. Bu yeni fragmandan çıkarabileceğimiz ana sonuç da şu ki: Bu sezon cidden ilkinden çok daha aksiyon dolu olacak. Arka planda sinsiliklerin eksik olmadığı, karakterlerin kime güveneceklerinden şüphe duydukları ve ejderhaların gökleri kapladığı House of the Dragon ikinci sezonunda Rhaenyra ve Alicent kendilerini savaşın gerçekliğiyle yüzleşmeye hazırlıyor. Hem Rhaenyra yanında sandığı Daemon tarafından ihanete uğramaktan çekiniyor gibi, hem de Alicent bizzat oğulları tarafından hor görülüyor. Tahtta oturan Aegon intikam istiyor, House Green’in müttefikleri de fazla olacak gibi duruyor. Ama öbür tarafta bulunan Targaryenler de ejderhalar ile avantaj yakalama peşinde. Savaşın iki taraf için de başarıya ulaşmayabileceğini duyduğumuz replikle sona eren fragman cidden gaza getirici.

House of the Dragon ikinci sezonu haziran aynı şenlendirecek yapımlardan sadece biri. Çok sevilen iki dizi The Boys ve The Bear da yeni sezonlarıyla haziran ayında bizlerle olacak. Ayrıca Star Wars evreninden gelecek olan ve daha önce herhangi bir dizide veya filmde görmediğimiz High Republic döneminde geçecek The Acolyte dizisi de yine önümüzdeki ayın ağır toplarından. Game of Thrones hayranları ve House of the Dragon’ın ilk sezonunu oldukça beğenmiş olan bizler için merak unsuru olan dizinin yeni sezonuna tam bir ay kaldı.

House of the Dragon ikinci sezon fragmanı sizi de gaza getirdi mi? Haziran ayındaki yapımlardan hangisi en çok ilginizi çekiyor? Bu sezonun sonundan kimler sağ çıkamayacak sizce? Seçimlerinizi ve tarafınızı yorumlarda belirtmekten çekinmeyin.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.