Bilmiyoruz farkında mısınız ama sitemizin ve YouTube kanalımızın bir süredir İthaki Yayınları ile mutlu mesut bir alışverişi var. Bize özel ön okumalar ya da çıkacak kitaplara yönelik incelemeler (12) derken güzel işler çıkarmaya çalışıyoruz ortaklaşa. Eh, tabii burada sizleri de düşünerek fazla fazla şey çıkarmaya çalışıyoruz ve inanılmaz da mutluyuz bu sebepten ötürü. Umuyoruz ki sizler de en az bizim kadar bu ortaklığa coşuyorsunuzdur, çünkü biz çok sevinçliyiz vallahi!

Bu güzel alışverişin yeni bir meyvesi olarak da sizlere yepyeni bir ön okumayı sunmaktan mutluluk duyarız pek sevgili okurlar. Sıkı durun, çünkü Kırmızı Piyano, Gölün Dibindeki Ev ve Netflix’teki Bird Box filminin uyarlandığı Kafes kitaplarıyla tanınan Josh Malerman‘ın yeni bir kitabı yolda: TEFTİŞ. Sevgili İthaki de bu hususta bizi kırmayıp 12 Nisan’da çıkacak kitaba dair bir izlenim edinebilmeniz için ilk bölümünü yayımlamamıza yeşil ışık yaktı, sağ olsunlar.

Tabii Josh Malerman’ın daha önceki işlerinden birine yönelik çıkarttığımız içeriklerden biri olan şu videoya yönlendirmek isteriz sizleri. Zira YouTube kanalımızda da Alican Saygı Ortanca ile gerçekleştirdiğimiz muhabbetimizi ve de Josh Malerman’ın Kafes sonrası artan popülerliğindeki ikinci adımı olan Carol Gömülmeden‘i biraz daha iyi bilin isteriz.

Malerman’ın yeni kitabı Teftiş’in ilk bölümüne göz atmak isteyenleri ise bir sonraki sayfaya alalım ön okuma için. Hanımlar ve beyler, Aslı Dağlı’nın çevirisi ile işte TEFTİŞ:

1 2
Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.