Bazı oyuncular var, kendilerini hiç sevmesem de bir şekilde sevdiğim işlerde yer alıp, zorla kendilerini izletiyorlar ve ben bu duruma gıcık oluyorum. Bu isimlerin başında da Colin Farrell geliyor. Bu kadar antipatik bir adam olup, hala bu kadar fazla iş buluyor olmasına hayretler içinde bakıyorum. En son True Detective’in 2. sezonunda övmek zorunda kaldığım oyuncunun ismi, şimdi de yine izlemesi elzem olan bir filmle anılmakta.

Del Toro’nun ayrılmasından sonra projenin yeniden ayağa kalktığı haberini şurada verdiğimiz Justice League Dark filminden, şimdide oyuncu seçimleriyle ilgili haberler gelmekte. Latino Review’in haberine göre, Warner filmin esas oğlanı olacağı belli olan Constantine için büyük bir yıldız olmasını istiyormuş. Yukarıda giydirdiğim Colin Farrell şu anda en güçlü aday gibi duruyormuş. Alternatif olarak ise Ewan McGregor’ın adı geçmekte. İkiliden rolü alamayanın bir başka önemli karakter olan Etrigan’ın insan kısmı John Blood rolüne yerleşmesi de konuşulmaktaymış.

jld3

Filmin kadın rolleri için de isimler geçmekte ama Latino Review’da tek isim geçmiş. Madame Xanadu rolü için başı çeken isim, şu sıralar Spectre ile izleyebileceğiniz Monica Belluci, ki bu role acayip uygun göründüğünü söylemem lazım. Diğer rollerden filmin mizah unsuru olması düşünülen Deadman için komedi deneyimi olan bir oyuncu bulmaya çalışan Warner, Zatanna rolü içinde Latino kökenli bir kadın oyuncu aramaktaymış. Bunun yanında resmiyet kazanmasa da Del Toro hala işin başındayken Swamp Thing’i oynamasını düşündüğü Ron Perlman var.

Bu arada Latino Review’dakiler filmin DCEU’ya (Extended nedir ya?) bağlanma işini Cara Delevingne’ın Enchantress’ının gerçekleştireceği bir konuk oyunculuğunun üstleneceğini yazmışlar, ki karakterin büyü kökeni falan düşünüldüğünde hiç de mantıksız değil. Çekimleri önümüzdeki sene başlayacak filmin prodüktörlüğüne Scott Rudin’in getirildiğini de önceki haberimizde belirtmiştik zaten.

Siz ne düşünüyorsunuz bu oyuncu isimleri hakkında geekler? Ya da şunu sorayım, sizin fantezi Justice League Dark kadrosu oyuncularınız kimlerdir? Yorumlarda paylaşın, muhabbet olsun..

Author

A Man Who Walks Alone... @tutkutuzlu

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.