Avengers: Infınity War‘dan en az dört süper kahraman cenazesinin kalkmasını bekliyoruz. En. Az. Dört. Bu rakamla ifade edilen beklentiyi biz oluşturmadık, filmden her gittiği yerde “final” gibi, “bir devir bitiyor” gibi, “MCU’nun ilk kitabının sonu” gibi ifadelerle bahseden Kevin Feige yarattı. Sağda solda “Avengers 4’ün başlığını açıklamıyoruz, Marvel hayranları titresin” diyen Russo biraderler yarattı. Ve şimdi, sevgili Stephen Strange’imiz Kamburbahri de yangına çırayla gidiyor.

Radio Times’a konuşan İngiliz aktör, şunları dedi:

Biliyorum, son konuşulanlar benim filmden canlı çıkamayacağım yönünde. İlk filmin sonunda tek söylediği şey ‘Doctor Strange geri dönecek’ cümlesiydi. E geri döndüm, hem Thor: Ragnarok da, hem de bu filmde. O yüzden karakterin geri geleceğine dair bizi bağlayan bir sözleşme ya da başka bir vaat yok. Büyük plan devamlı hareket hâlinde, o yüzden spekülasyon yapmak benim için yakışıksız olur.”

DoctorStrange_clip_sanctumbattle

Şimdi, şimdi… Buradan sevgili Benedict Kartonbahçe’ye birkaç laf etmek istiyorum. Bak, sevgili güzel kardeşim. Evet, Doctor Strange 2 açıklanmadı. Evet, zaten Marvel “herkes ölebilir lan” iddiasını hayatta tutmak için Faz 4’ten hiçbir film açıklamadı. Fakat sen daha senaristinin ağzını büzememişsin sevgili Kardaksırtı. Geçen gün senaristin çıktı “Biz” dedi “Nightmare’i düşünüyoruz gelecek filme dedi, “Mordo ile ilgili güzel planlarımız var, Ejiofor’a birkaç filmlik bir proje vaat edildi” dedi.

Sen de şimdi geldin çok sevgili Bilindik Kardeşlik; “belki ölebilirim” diyorsun. Lütfen. Lütfen. Bizim bunlara karnımız tok. Mevcut Marvel Cinematic Universe’in en gişe yapacak yıldızlarından birisin. Yeni nesli temsil ediyorsun. MCU’nun önümüzdeki beş yıllık kalkınma planında mutlaka yerin var. Bu dediklerini yememizin tek olur yöntemi şu: Sen şahsen MCU’dan sıkıldıysan da Kevin Feige’ye “Abi beni vurun kurtulayım” dediysen, belki. Ama yine de senaristine haber verseydin bari en azından…

Neyse geekler, siz ne diyorsunuz? Kahırbohça samimi mi, yoksa işkembeden mi konuşuyor? Tahminleri yorumlara yazın!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.