disney_university___ariel_by_hyung86-d5yvf0v Ve tatlı kızımız Ariel. Okulun utangaç yeni kızı. Denizden çıkmış balığa dönmüş diyorlar. Okulun yüzme kulübüne üyeymiş.

 

 

disney_university___arthur_by_hyung86-d655mlu Arthur, sakar büyücü Merlin’i geride bırakıp hayatına yeni bir yön vermek istemiş ve o da üniversiteli olmuş. Uluslararası ilişkiler öğrencisi Arthur, okulun eskrim kulübünde zaman geçiriyormuş.

 

 

disney_university___cinderella_by_hyung86-d63udfk Acıların kızı Kül Kedisi, tatsız hayatını geride bırakıp biraz da burs alarak üniversite yollarına düşmüş. Artık cam ayakkabı yerine sarı kanalizasyon işçisi botu giyiyor, zira kendisi botanik okuyormuş. Kendisine bol bitki ve böcekli bir hayat diliyoruz.

 

 

 

disney_university___esmeralda_by_hyung86-d62ppme Esmeralda çocukluğundan beri dansettiğine hepimiz aşinayız, ne de olsa Disney dünyasında şarkı söylemek ve dansetmek her kötü olayı unutturur ve birden tüm problemler kaybolur. Esmeralda Sahne Sanatları bölümünde klasik bale ile ilgileniyormuş.

 

 

disney_university___tarzan_by_hyung86-d5wlu6g
Açıkcası Tarzan’ın ormanları ve maymunlarını bırakıp şehre inmesi, üstüne bir de üniversiteye başlamış olması büyük bir başarı. Ormansever çocuğumuz arkeoloji öğrencisi ve zamanının çoğunu kampüsteki ağaçların tepesinde geçiriyor.

 

 

disney_university___pocahontas_by_hyung86-d62h0ef Pocahontas’a gelince: tam bir çevreci ve hayvansever olmuş. Sakın etrafında kürk giymeyin ve yerlere çöp atmayın, birden saldırganlaşıyormuş. Veterinerlik fakültesi öğrencisi olan Pocahontas zamanının çoğunu hayvan barınaklarında geçiriyormuş. 50li yaşlarına geldiğinde hırkasının cebinde sürekli mama taşıyan kedili teyze olacağını düşünüyoruz.

 

 

disney_university___tinkerbell_by_hyung86-d64vv4k Peter Pan okullu olurda, Tinkerbell geride kalır mı? Kalmıyormuş. Ponpon kız olarak kariyerine devam eden peri kızımız, hukuk bölümünde öğrenciymiş.

1 2
Author

Disney lover. Your mom's favourite designer. I am recommended by 4 out of 5 people that recommend things.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.