Brezilyada düzenlenen CCXP22 etkinliği bizlere Guardians of the Galaxy Vol. 3 için beklenen fragmanı sonunda verdi. Hazır The Guardians of the Galaxy Holiday Special da güncelken ve ekiple tekrardan buluşmuşken üstüne de bu fragmanı izlemek iyi oldu cidden. Gördüklerimiz dolu dolu, duygusal ve cidden sağlam bir üçleme kapanışının bizi beklediğini hissettiriyor. Tabii yapılan açıklamalardan bildiğimiz, Guardians of the Galaxy Vol. 3 filminin bu ekibin son kez bir arada oluşunu da temsil ediyor olması ayrıca insanın yüreğini burkmuyor değil.

Beni güldüren bir sahneyle başlayan Guardians of the Galaxy Vol. 3 fragmanının bir başka güzel yanı da karakterleri çizgi romanlardan bildiğimiz kostümleri ile sonunda görüyor olmamız! Bir de Star-Lord oradakine benzer bir kask değişimi yaşarsa değmeyin keyfime. Rocket Raccoon ise en ön plana çıkan karakter ki onun da geçmişini irdeleyeceğiz bu hikayede. Adam Warlock gayet iyi duruyor, aksiyon ve epik sahneler gaza getirdi, fragmanın müzik seçimi yine güzel her zaman olduğu gibi. Daha hala High Evolutionary karakteri için yapılan görsel tercih sinirimi bozsa da belki filmin final kısmında form değiştirir diye ufak bir umut tutuyorum içimde. Gamora da kendi yolunda çeşitli olaylar yaşayacak gibi duruyor ama tabii ki bir noktada Guardians of the Galaxy ekibi ve özellikle Star-Lord ile buluşacaktır.

Seriyi seviyor musunuz? The Guardians of the Galaxy Holiday Special isimli Disney+ işine baktınız mı? Sizce kimler bu filmle beraber evrene tamamen veda edecek? Fragmanı izlerken sizde de hafiften bir hüzünlenme oldu mu? Duygu ve düşüncelerinizi bizimle son bir kez paylaşın. Tabii bu fragman adına son kez.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.