LeBron James’in Cleveland Cavaliers’dan ayrılması bundan sekiz sene önce kadar yaşandığında büyük bir olaydı. James bu büyük olayı ele alabileceği en hoyrat şekilde ele almış ve dürüst olmak gerekirse yüzüne gözüne bulaştırmıştı. Kararını ESPN’de yayınlanan bir canlı yayın programıyla duyuran James’in formaları sokaklarda yakılmış; Cavs’in sahibi Dan Gilbert zehir zemberek bir mektup yazıp paylaşmıştı.

Bu sefer öyle olamdı. James’in Cavs’den ayrılabileceği zaten konuşuluyordu, hatta pek çok Cleveland taraftarı takımlarını takımlarına rağmen dördüncü kez üst üste finallere taşıyan James’in gitmesini destekliyordu. James şehrine borcunu 2016 şampiyonluğuyla zaten ödemişti. Artık biraz da kendi derdinin peşinde koşsundu. Peki nereye gidecekti? Seçenekler çoktu, teklifler de çoktu. En nihayetinde LeBron James Los Angeles Lakers’ı seçti.

James kararını vermek üzereyken pek çok uzman başarılı basketbolcunun Los Angeles’a gidebileceğini dile getiriyordu; çünkü James eğlence sektörüne ciddi bir yatırım yapmıştı ve bu muhtemelen son kontratı olacağı için basketbol sonrası kariyerini de düşünmek zorundaydı. Bu uzmanlar muhtemelen şu an haklı çıkmanın haklı mutluluğunu yaşıyorlardır; zira Variety’nin haberine göre LeBron sektördeki varlığını arttırmakta zerre gecikmedi.

Boss ve Super Intelligence gibi filmlerin yazarı Steve Mallory’nin kaleme aldığı bir senaryonun haklarını satın alan LeBron James, bu filmi Paramount ile ortaklaşa bir şekilde yapacak. Bir “vücut değiştirme” komedisi olacağı iddia edilen filmde James’in başrol oynayabileceği de söyleniyor. Eğer doğruysa, bu LeBron’un ilk sinema deneyimi olmayacak. Kendisi daha önce başrolünde Amy Schumer’in oynadığı Trainwreck’te kendisini canlandırmıştı. Bakalım Kral’ın eğlence dünyasına girişi nasıl olacak? Göreceğiz!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.