Web Therapy’nin farkında mısınız? İtiraf etmeliyim ki ben kısa bir zaman öncesine kadar değildim. Friends’de en sevdiği karakterlerden birinin Phoebe olduğunu defalarca dile getiren, Lisa Kudrow ne zaman bir talk show’a çıksa kendisine sırılsıklam aşık olan bir insan olarak Web Therapy’yi hiç oturup, vakit ayırıp izlememiştim. Hani bazen diziler, fillmler ya da oyunlara denk gelirsiniz ya uzun süre hiç dokunmadığınız? Sonra bir anda her şey bittikten sonra “ben nasıl buna hiç bulaşmadım?” diye sorar, izlemediğiniz zamana üzülürsünüz ya? Web Therapy öyle biraz.

Siz de bizim gibi gafletteyseniz kurtulun diye, Web Therapy’ye bir şans vermeniz gerektiğine dair bulduğumuz 5 kanıtı sizle paylaşalım dedik. Hiç lafı uzatmadan, bu güzide diziyi izlemeniz gerektiğini ispatlayan 5 şey, huzurlarınızda. Buyurun!

 

Friends Hasretiniz Dinecek

Lisa Kudrow David Schwimmer Web Theapy

Eğer internette ara ara patlak veren “Friends geri dönüyor!” gibi sahte haberlere, sahte olduğunu bile bile balıklama atlıyorsanız; Jimmy Kimmel’ın skeci gibi komikli videolarda kendinizden geçiyorsanız, Go On, Cougartown, Dirt gibi dizilerdeki ufak buluşmalar sizi mest ediyorsa size süpersonik bir haberimiz var: Friends’in Jennifer Aniston dışındaki tüm kadrosu Web Therapy’ye konuk oldu.

Matthew Perry, Courteney Cox, Matt LeBlanc ve hatta artık ekran önünde pek gözükmeyen David Schwimmer; hepsi Web Therapy’de Lisa Kudrow’un karşısına geçtiler (söylemek gerek, Matthew Perry’li bölüm henüz yayınlanmadı). Ve üstüne üstlük bu bölümler ince Friends göndermeleriyle doluydu. Yani şunu demek istiyoruz, eğer bir Friends hayranıysanız, Web Therapy sizin ilacınız olacak emin olun.

 

Ünlü Konukların Performanslarıyla Mest Olacaksınız

Lisa Kudrow Meryl Streep Web Therapy

Web Therapy’ye konuk olanlar sadece Friends kadrosundan insanlar değil. Dizinin kısa doğası ve Lisa Kudrow’un Hollywood’da pek sevilen bir insan olması sağ olsun, dizinin misafir oyuncu kadrosu gerçekten de tam bir yıldızlar geçidi. Meryl Streep’ten Alan Cumming’e, Billy Crystal’dan Gwyneth Paltrow’a, Julia Louis-Dreyfuss’tan Jon Hamm’e, Steve Carell’den Craig Ferguson’a kadar tonla unutulmaz simayı izleme şansınız var.

Üstelik bu oyuncular çoğu zaman kendilerine biçilmiş kamu algısının zıttı bir performans sergiliyorlar. Pek çoğu için Web Therapy neredeyse mükemmel bir kaçış, sınırın dışına çıkmak için verilmiş bir izin. O yüzden pek çok kere dizi en sevdiğiniz ünlülerin daha önce görmediğiniz yanlarını ortaya çıkartıyor.

1 2
Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.