Marvel, Disney+ platformunda yayınlanacak Loki 2. Sezon ve Hawkeye dizisinin yan yapımı Echo için çıkış tarihlerini açıkladı. Açıklamayı stüdyonun başını çeken Kevin Feige, Disney Upfront etkinliğinde yaptı. Loki’nin ikinci sezonu ilk bölümüyle 6 Ekim’de yayınlanmaya başlayacak, sonrasında ise hafta hafta ilerleyecek. Diğer yandan bir Marvel dizisi için de bir ilk gerçekleşecek ve Echo dizisinin bütün bölümleri 29 Kasım’da yayında olacak.

Loki, uçan bir hamam böceği ile karşılaşır.

Loki 2. Sezon 6 Ekim’de Yayında.

Feige tarafından yapılan açıklamalara göre Loki ile birlikte, stüdyoda ilk kez bir dizi ikinci sezona sahip olacak. Birinci sezondaki yaramaz tanrımız zaman sıçramaları yaptığı hikâyesine devam edecek. Yine ikinci sezonda Owen Wilson ve Sophia DiMartino gibi isimleri ve de “Her Şey Her Yerde Aynı Anda” filminden tanıdığımız Oscar ödüllü yıldızları da bekleyebiliriz. Kevin Feige, Loki birinci sezon ile Ant-Man and the Wasp yapımlarından tanıdığımız ve son zamanlarda aile içi şiddet vakasıyla gündeme gelen Kang rolündeki Jonathan Major için ise bir açıklama yapmadı. Dizinin bölümleri yine Rick and Morty yazarı Eric Martin tarafından yazılacak.

Echo bütün bölümleriyle 29 Kasım’da bizlerle olacak!

2021 yılında Disney+ platformunda yayınlanan Hawkeye dizisinde bizlere tanıtılan duyma engelli yerli Amerikalı suikastçı Maya Lopez’in hikâyesi de Echo dizisiyle devam edecek. Karakterini Alaqua Cox canlandırıyor. Kevin Feige yapımın arkasındaki yazar, yönetmen ve oyuncu kadrosuna da övgüler yağdırdı. Zaten Netflix dizisinden tanıdığımız Wilson Fisk rolündeki Vincent D’Onofrio ve Daredevil rolündeki Charli Cox yapımda yer alacakken başka isimler de öne çıkıyor. Reservation Dogs, Dances With Wolves, Wild Indian, Killers of Flower Moon gibi filmlerden bilinen yıldızlar Zahn McClarnon, Graham Greene, Chaske Spencer, Tantoo Cardinal, Cody Lightning ve yine Reservation Dogs, Star Trek: Strange New Worlds, The Walking Dead: Shining Vale gibi yerlerden bilinen yönetmenler Sydney Freeland ve Catriona McKenzie de Echo’da yer alacak isimler arasında.

Samuel L. Jackson tarafından canlandırılan Nick Fury karakterinin de içinde yer aldığı Secret Invasion dizisinin de 21 Haziran’da yayınlanacağını hatırlatmakta yarar var.

Author

Size bir hikaye anlatayım.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.