Geekyapar’ın amme hizmetleri, her geçen gün daha fazla kalbe dokunmak, bir geek’in daha fazla işini görmek adına yorulmadan, sıkılmadan yoluna devam ediyor. Nedir, mevcut wallpaper’ınız can mı sıkmaya başladı? PC’nizi açtığınızda daha şenlikli bir resimle mi karşılaşmak istiyorsunuz? Çare, her zaman olduğu gibi yine Geekyapar. Sizler için arşivlerimizi karıştırdık ve yüksek çözünürlüklü (her biri 1920×1080) oyun resimlerimizden en wallpaper olmaya layık 15’ini listeledik. Öyle alelade, her sitede bulabileceğiniz bir derleme de değil bu, özenle seçtik, üzerine güzellemelerimizi de koyduk. İndirin, yapıştırın, tepe tepe kullanın. Buyurun!

 

Armored Core: Verdict Day

Armored Core - Verdict Day 2

Seriye aşina olmanız gerekmez, Armored Core: Verdict Day’in bu resmini duvarınıza yapıştırmak için sadece bir defa bakmanız yeterli. Dürüst olmak gerekirse serinin tek bir oyununu oynamadım, ama şu an benim masaüstümde bu duruyor. Önde vuku bulan yıkımla, arkadaki mech’in silüeti çok güzel gözükmüyor mu sizce de?

 

Assassin’s Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV - Black Flag 16

Black Flag’in promosyonu sırasında dağıtılan konsept çizimlerden bir bölümü oyunun geçtiği şehirleri tasvir ediyordu. Bizce tüm pazarlama çalışmasının en güzel kısmı bu konsept çizimlerdi, bu konsept çizimlerin en güzeli de Havana’yı anlatan. Sanal değil, gerçek duvarımıza bile kondurabiliriz bunu.

 

Batman: Arkham Origins

Batman - Arkham Origins 14

Oyunu güzel çıkmamış olabilir, ama bu görseli bizce hedefi tam on ikiden vuruyor. Arkadaki o karıncalanma efekti, Batman’in kostümü, genel renk paleti derken, Arkham serisiyle alakanız yok ama Batman seviyorsanız dahi kesin edinmeniz gereken bir wallpaper çıkıyor ortaya.

 

Battlefield 4

Battlefield 4 35

Bu görüntü nedir, elimize nereden geçti bilmiyoruz, fakat gerçekten çok kıymetli olduğuna dair şüphemiz yok. Cidden, şu kompozisyona bakar mısınız? Arkadan güneş muhteşem parlıyor, motorsikletli ikili manzarayı çok bozmadan, genel havaya bir aksiyon katıyor, kumlar zaten harika gözüküyor…

 

BioShock Infinite

BioShock Infinite 9

BioShock Infinite zaten son on yılın dünya tasarımı en güzel yapılmış oyunlarından biriydi, sadece güzel gözükmesi anlamında değil, hikayenin bir parçası olması dolayısıyla. Bu resim de size Columbia hakkında çok şey anlatıyor, ama bütün oyunda olduğu gibi, bunu yaparken inanılmaz büyüleyici gözüküyor.

1 2 3
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.