Ek çekimler ile büyük değişiklikler yaşayan Rogue One: A Star Wars Story filminin orijinal senaryosunu yazan Gary Whitta ve Chris Weitz ikilisinden Gary Whitta, paylaştığı tweet ile zamanında Lucasfilm yöneticilerine Asilerin İmparator savaş suçlularını yakaladığı bir tv dizisi için fikir sunduklarını paylaştı. Bu diziyi kafasında Rogue One: A Star Wars Story filmine iyi bir eklenti olarak düşünen Gary Whitta tabii fikirle ilgili hiçbir şey olmadığını da belirtmiş.

Dizinin konusu ilgi çekici ve güzel bir iş de ortaya çıkabilirmiş gibi geliyor. Gerçi bu diziye hiçbir zaman ulaşamayacak olsak da elimizde Star Wars evrenine dair yine birkaç güzel şey var Disney çatısı altından. Bunlardan en son örnek, herkesin öve öve bitiremediği Andor mesela ki o da Rogue One: A Star Wars Story önsözü gibi bir nevi. The Book of Boba Fett ve Obi-Wan Kenobi hayal kırıklıkları olsa da Disney+ tarafında her şeyi başlatan The Mandalorian dizisinin yeni sezonu fena heyecanlandırıyor. Animasyon işler de gördüğüm kadarıyla insanları memnun ediyor genel itibariyle. Star Wars şimdilik Disney+ tarafında kalacak ve açıkçası şu an için bu durumdan pek de şikayet eden yok.

Star Wars evreni ile aranız nasıl? The Mandalorian için yeni sezondan neler bekliyorsunuz? Ahsoka dizisi de geliyor, orada kimleri görmeyi bekliyorsunuz? Seriyi sinemada tekrardan görmek istiyor musunuz? Saydığım diziler arasında en sevdiğiniz hangisi? Fikirlerinizi bizlere tweet olarak değil, aşağıya yorum olarak atın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.