The Boys dizisinin 3. sezonunda Homelander’ın karşısına çıkan ve ortalığı kasıp kavuran Soldier Boy karakteri, The Boys evreni içinde geçen Gen V dizisi için geri dönüyor.

Yılı açar açmaz sinema, dizi ve oyun sektörlerinin ürünlerinden fazlasıyla nasiplendik. Gelin görün ki bunların çoğu ağzımızda iyi tat bırakmadı. Bu haftayı, bazı durumlarla canımızı sıksa da ağzımıza tıktığı parmak dolusu ballarla keyfimizi yerine getiren bir seriden gelen haberle kapatıyoruz. The Boys kötüsü Soldier Boy geri dönüyor. Haberi veren isim de bizzat karaktere can veren oyuncu Jensen Ackles.

Jensen Ackles as Soldier Boy

Geçtiğimiz hafta sonu Louisiana’da düzenlenen Creation New Orleans hayran toplantısına Supernatural dizisindeki ekip arkadaşı Jared Padalecki ile katılan Jensen Ackles; hayranlarla yapılan soru-cevap kısmında haberi şu sözlerle duyurdu:

Soldier Boy, The Boys’un spin-off‘unda (Gen V) kısa bir anlığına ortaya çıkacak. Açıkçası sin-off için ana gemideki karakterlerden birkaç tane cameo olacak. Benim kısa görünüşümse çoğunlukla doğaçlama yapmaktan ibaretti.

The Boys evrenindeki birçok kişiyle birlikte; affedersiniz keyifle izlediğimiz en şerefsiz karakterler listesine girebilecek Soldier Boy’u tekrar göreceğimiz için oldukça heyecanlıyız. Ekran süresinin uzunluğundan veya kısalığından bağımsız olarak Soldier Boy, tüm adiliğiyle izlemesi keyifli bir karakterdi. Üçüncü sezon finalinde de tam olarak yok edilmeyip tekrar dondurulmuştu. Biz de onun dönüşüne kesin olarak bakıyorduk ama Gen V dizisinde yer almasını beklemiyorduk.

Soldier Boy ve Homelander
Soldier Boy ve Homelander

Gen V, orijinal The Boys karakterlerinden bağımsız olarak süper güçlere sahip bir grup gencin hayatını anlatacak. X-Men parodisi olmasını beklediğimiz dizi; gençlerin hayatını, dramalarını, güçlerini, ahlaki tutumlarını ve aşk hayatlarını konu alacak.

The Boys ve Gen V dizilerinin yaratıcısı Eric Kripke’nin de sette olduğunu söyleyen Ackles, beraber çalıştıklarını şöyle belirtti:

O ve ben, çeşitli çekimler için fikir alışverişi ve atölye çalışması yapıyorduk.

The Boys 4. sezonuna başlamadan yayın hayatına başlayacak olan Gen V dizisi, bu sene içinde Prime Video üzerinden yayınlanacak. İkisini de beklerken ne yapacağız derseniz de size The Boys Presents: Diabolical adındaki sekiz bölümlük animasyon dizisini önerebiliriz. Orada da Hughie, Homelander ve Butcher gibi tanıdık yüzleri görebilir, seslerini duyabilirsiniz.

Author

Sabah kuşağı çizgi filmleri müdavimi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.