İtiraf edin, internet içerikleri içerisinde en ciddi “guilty pleasure”‘ınız, arada istemsizce “aayy…” sesi çıkartmanıza sebep olan o “X ünlü, hasta çocukları şenlendirdi” haberleri. Biliyorum, seviyorsunuz. Ben de seviyorum. Yapanı da seviyorum. Chris Pratt ve Chris Evans maç için iddiaya girip, sonra da kim kazandı, kim kaybetti fark etmeksizin karakterlerinin kostümleriyle hastane ziyareti yaptıklarında ikisine de artı beş sevgi puanı attım resmen. Şu an da benzer hisler içindeyim.

2789827-20th

PlayStation Türkiye tutmuş, PlayStation markasının 20. yılını kutlamak üzere çok sınırlı sayıda üretilen o -şimdiden- efsane özel sürümlerden üç tanesini üç farklı hayır kurumuna bağışlamış. Anne-Çocuk Eğitim Vakfı, Darüşşafaka ve TOÇEV. Bu üç vakfın hem PlayStation, hem de GittiGidiyor ile ortak çalışmasıyla bu PS4’ler 6-14 Temmuz tarihleri arasında, üçer günlük periyotlarla açık arttırmaya konulacaklar.

İlk PS4 şu an itibariyle bu yazı yazılırken 7 bin TL civarına varmıştı bile. Ve size çok net bir şey diyeyim mi? Bu fiyat çok az. PlayStation markasının başka bir yerde düzenlediği benzer bir organizasyonda aynı 20. yıl özel sürümü yaklaşık 130 bin dolara satılmıştı. Dünya üzerinde sadece 12.300 tane var bunlardan diyoruz, milyonda birler yani.

ps4_ps11

Bizim bu haberi yapmamızın arkasında iki şey var. Birinci sebep, böyle şeylerin olması bizi mutlu ediyor, onlara alkış tutarak arttırabiliyorsak biz de kendimizi iyi hissediyoruz. İkincisi de, aranızda eğer bu meblağları karşılayabilecek olan varsa, haberi olsun. Şu an hem özel üretim PS4 edinme, hem de bonus sevap kapma fırsatı var. AÇEV için olan açık arttırma bugün bitiyor, yarın Darüşşafaka başlayacak. Sonra da TOÇEV. Siz açık arttırma sayfasına bir bakılı olun deriz!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.