Jon Watts’ın yöneteceği Spider-Man’in kadrosu yavaş yavaş netleşiyor ve netleştikçe de kendimizden geçiyoruz resmen, bunu söylememiz lazım. Zaten başrol Tom Holland‘ı Civil War’da görüp, bayıldık, cümleten mükemmel bir Spider-Man olduğunu düşündük. Eşit derecede Marisa Tomei de bağırlara basıldı Civil War’da. E zaten dünyanın en sevilen aktörlerinden Robert Downey Jr da gelecek filme…

Ama bununla da yetinmedi film. Yan kadrosu da muazzam insnalarla doldu. Zendaya henüz adı sadece Michelle olarak açıklanmış, Peter’ın aşk ilişkisi olacağı söylenen bir oyuncu olarak katıldı. Michael Keaton geldi kötü adam olarak çıkacak karşımıza; Vulture’ı oynadığı söyleniyor. Diğer kötülerden biri de The OC’den beri tanıdığımız Logan Marshall-Green olacak açıklaması geldi, sonra Hannibal Buress ve Donald Glover gibi müthiş insanlar katıldı araya.  Bununla da yetinmediler. İki karakter daha attılar araya.

Bokeem Woodbine

Öncelikle Bokeem Woodbine’ı da izleyeceğiz filmde. Woodbine’ı Saving Grace izleyenler bir dönem oynadığı Leon rolünden hatırlayacaktır. Sonradan Total Recall ve Riddick gibi filmlerde de yan roller üstlendi ama, geçen seneki Fargo’ya kadar çok göz önünde değildi. Mike Milligan rolüyle çok iyi eleştiriler alan Woodbine’ın gelmesi muhtemelen Fargo izleyenler herkes için filme katma değer. Woodbine’ın oynayacağı rolü ise tahmin etmek güç. Herhangi bir karakterin ırkını değiştirebilirler bu konuda, o yüzden net bir şey söylemenin anlamı yok.

Öteki eklentimiz ise gerçekten heyecan verici. Filmde yine adı açıklanmayan bir karakteri Abraham Attah canlandıracak. Attah 14 yaşında, Gana doğumlu bir genç aktör. 2015’te, Cary Fukunaga‘nın muhteşem filmi Beasts of No Nation’da bir çocuk askeri canlandırdı ve sinema dünyası üzerine ödüller fırlattı resmen.  Attah belli ki Peter’ın liseden bir arkadaşını canlandıracak, ancak heyecan verici kısım şu: Attah’nın Miles Morales’i oynuyor olabileceği söyleniyor. Bana soracak olursanız düşük ihtimal, ama hem Morales’i filmde görmek , hem de Attah gibi umut vaat eden bir aktörün ellerinde görmek gerçekten de çok iyi geliyor kulağa. Tabii olmasa da, Attah – Woodbine ikilisi yine muhteşem. Sizler ne diyorsunuz peki?

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.