Succession 4. Sezonunun 10. Bölümüyle Ekranlara Veda Ediyor.

Drama dizilerinde “boş yok” garantisi veren HBO’nun modern zamanlarda geçen Game of Thrones serisi gibi tarif edebileceğimiz Succession dizisi sona yaklaşıyor. Dizinin Emmy ödüllü bestecisi Nicholas Britell, son bölümün bir buçuk saat uzunluğunda olacağını açıkladı. Final bölümünü The Menu filminin yönetmeni ve dizinin baş yapımcısı olarak bildiğimiz Mark Mylod yönetecek.

Roman Roy – Kendall Roy – Lukas Mattson

Emmy ödüllerinde fırtına gibi esen ve dünya çapında çok büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizinin finaline sadece birkaç bölüm kaldı. İlk üç sezonda Logan Roy ve çocuklarının arasındaki iktidar mücadelesine odaklanan dizi, final sezonunda rotayı farklı bir yöne çevirdi. Ana odağına Logan Roy’un ardından Waystar RoyCo’nun başka bir medya devine satış sürecini alan sezon, Roy kardeşlerin bu süreçteki hamlelerine odaklandı. Satış konusunda karmaşık ve değişken yaklaşımları olan kardeşler için olayların nasıl gelişeceğini bilmiyoruz. Dizinin sonunda pek de tahmin edilebilir bir sonuçla karşılaşacağımızı sanmıyoruz ama karakterlerden kimsenin temiz kalmayacağından eminiz. Finalin ardından da Succession ile alakalı bir spin-off gelmeyeceğinden bu evrene tümden veda edeceğiz.

Derslerde gördüğümüz ve sürekli kafamıza oturtmaya çalıştığımız hanedan üyelerinin birbirini yok etme konseptine günümüzden bir bakış sunan dizi için film uzunluğunda bir sonun seyirciye ne vereceğini göreceğiz. 28 Mayıs’ta final bölümü yayınlanacak olan dizide kardeşlerin sonunu merakla bekliyoruz.

Author

Sabah kuşağı çizgi filmleri müdavimi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.