Bu haberi veriyor olmaktan dolayı perperişanız, ancak yıkık ruh halimize siz de destek olun istedik. Lütfen affedin…

İptal edilmenin eşiğinden yirmi dört saatlik gibi bir sürede hayranları sayesinde geri dönen Brooklyn Nine Nine dizisi, şu anda devam etmekte olan en sağlam komedilerden biri kuşkusuz. Zaten hayranlarının bu denli çıldırıp iptaline karşı ayaklanma başlatması tam da bu sebepten. FOX’un aklını peynir ekmekle yemesinden sonra tam da ihtiyacımız olan kahramanlık vasfını üstlenen NBC, bu uğurda en çok alkışı hak edenlerden biri üstelik.

cfce6c67-0076-4a68-bb45-5da86d60a008

Beşinci sezonda hatırlarsanız karakterlerden biri çok fazla, en azından eskiden olduğu kadar, çok gözükmemeye başlamıştı. Hayır, Hitchcock veya Scully değil; onlar zaten kendi başına bir az kullanılmış nimet. Bahsettiğimiz kişi Gina Linetti. Chelsea Peretti’nin inanılmaz bir şekilde hayat verdiği ve gönüllere taht kuran Gina Linetti, birçok B99 severi için adeta kraliçe konumundadır. Kime sorsanız, “GINA KURALLARI BEBEĞİM!” diye haykırmamak için kendini zor tutuyor diyebiliriz. Çünkü Gina Linetti neydi? Gina Linetti aşktı, hayattı. Gina Linetti alemlerin bin bir surat emoji sultanıydı.

Ancak üzülerek bildiriyoruz ki Gina Linetti, son sezonda olduğundan çok çok daha az karşımıza çıkacak artık. The Hollywood Reporter’ın sıcak haberine göre Chelsea Peretti, dizinin altıncı sezonu itibari ile devamlı oyuncu kadrosunda olmayacağını ilan etmiş!

“…Ama bu tabii ki de hiçbir zaman geri gelmeyeceğimi göstermez; göz kırpan surat, kalp ifadesi. Gina’nın Gina olduğu saatleri izlediğiniz için sizlere teşekkür etmek istiyorum.”

Gina-Brooklyn-99

Bu haber için böyle cümleler sarf eden Peretti, kendini bir hayli özletecek anlayacağınız. Beşinci sezonda da “kimliği gizli bir sperm bağışlayıcısından çocuk yaptığı” gerekçesi ile eskisi kadar varlığını devam ettirmeyen Peretti, artık çok daha az görüleceğinden ötürü biraz buruğuz. Çünkü her bir karakteri ile ayrı renk ve ayrı tat katan Brooklyn Nine Nine, kesinlikle bir eksik olmayı hak etmiyor! Bırakma bizi Chelsea Peretti!

Belki de iptaliyle meşalelerini eline alan hayranların gücünü gördükten sonra, bu kalabalığı öfkelendirmemek için “Ya tabii ki de gelirim arada ehe mehe” açıklaması yapmıştır Peretti, bilemiyoruz. Ancak gerçekten üzgünüz. Hiçbir karakterin hikayesi azalmasaydı, hayatımız çok daha neşeli olabilirdi…

Neyse, Gina her şeyin en iyisini bilir diyelim, kader…

 

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

1 Comment

  1. Gina’nın bebeği sperm bagislayicisindan degil ki?? Boyle kuzenden. Diziyi izledigine emin misin?

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.