Yaz mevsimi, büyük çapta etkinlikler açısından hasadın bol olduğu bir dönem ve çoğu insanın kendini rahatlatmak adına bir şeyler yapmaya çabaladığı yegane mevsim. Hal böyle olunca da insanlar bu sıcak dönemi boş geçirmemek için katılacak etkinlik, gidilecek yer falan aramaya başlıyorlar. Biz de bu sebepten ötürü küçük bir araştırma yaptık ve siz müzik geekleri için birbirinden güzel altı farklı imkanı listeledik! Belki olur da birine katılma şansınız olur, zamanınızı geçirmek için böyle güzel fırsatları tepmeyin aman ha. Ne dersiniz, ülkemizi bu yaz coşturmaya gelen meşhur müzisyenlere bir göz atalım mı?

 

Deep Purple Konseri

Expo 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı, Antalya / 05 Temmuz 2016 22:00

1738434_1121125_DeepPurple_band_7_photocredit_Jim_Rakete___APPROVED

Guinnes Rekorlar Kitabı’na bile girmeyi başaran efsanevi grup Deep Purple, EXPO 2016 sponsorluğunda ülkemizde vereceği konserle sıcak Temmuz havasında hararetinizi almaya geliyor! Beş Temmuz gecesi bir efsaneyi ağırlamaya ne kadar hazırsınız bakalım Antalya halkı?

Biletler için ön bilgi: Sahne önü biletleri 300 TL iken alanın geri kalanı için geçerli biletler 100 TL fiyatında.

 

 

Rock Off 2016

Parkorman, İstanbul / 10 Temmuz 2016 13:00 

rock-off-2016

Önceki yıllarda HIM, Amon Amarth, Korn, Apocalyptica, Korpiklaani gibi grupları ağırlayan bir festival Rock Off. Bu sene buraya gelecek olan isimler arasında Megadeth, Children of Bodom, Sabaton ve Dragonforce gibi gruplar varken, rock müzik severlerin kaçırmaması gereken türden bir etkinlik olacağını kimse inkar edemez sanırım. Ne dersiniz, bu yaz güneş tepedeyken en sevdiğiniz gruplarla ipin ucunu biraz kaçırıp kendinizi rock müziğe kaybetmeye var mısınız?

Biletler için ön bilgi: Sahne önü 215 TL iken normal biletler 110 TL fiyatında.

 

Scorpions Konseri

KüçükÇiftlik Park, İstanbul / 12 Temmuz 2016 17:00

scorpions-band-2015

Ellinci yıllarını Küçükçiftlik Park’ta kutlamaya hazırlanan Scorpions sizi fırtına gibi sallamaya geliyor! Ayrıca Türk rock camiasının bilindik isimlerinden Şebnem Ferah ve daha birçoğu bu etkinlikte yer alacak. Tek eksik sizsiniz, e hadi o zaman acele edin, yerinizi şimdiden ayırtın!

Biletler için ön bilgi: VIP Teras 320 TL civarıyken, sahne önü 207 TL fiyatında. Normal ayakta katılacaklar için ise 130 TL civarında bilet ücretleri. Yalnız küçük bir uyarı, 6 Haziran itibariyle bilet fiyatlarında bir artış olabilirmiş, sonra uyarmadı demeyin ha.

1 2
Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.