Marvel’ın şu an önündeki açık ara en büyük casting kararı, Carol Danvers’ı 2018 tarihli solo filmde kimin oynayacağı. 2018 şu an baya uzak bir tarih gibi gözükse de, hem filmin takriben 2017 başı gibi çekime gireceği gerçeği; hem de Carol Danvers’ın ucundan da olsa Infinity War, Part 1’de gözükeceği iddiaları ciddi anlamda bir casting kararına yaklaştığımızı gösteriyor. E internetin yaratıcı insanları da bu sürece kayıtsız değiller elbette. Marvel’ın en önemli kadın kahramanını beyaz perdede kimin oynayacağına dair bir ton fan çizimi yapıldı. Biz sekiz farklı adayı, şurada, şöyle listeledik. Buyurun, bakın bir, nasıl gözüküyorlar?

 

1. Brie Larson

01 Brie Larson

An itibariyle, bildiğimiz kadarıyla bu rolün en büyük adayı Brie Larson. Geçtiğimiz günlerde Oscar ödüllü aktrisin bir anlaşmaya çok yaklaştığı dedikodusu interneti kasıp kavurmuştu. Bu gördüğünüz fan çizimi, bu dedikodular üzerine çizildi. Net söyleyelim, listemizdeki en güzel fan işi bizce bu. Brie Larson’ın da role baya yakışacağını gösteriyor. Daha önceden şüphesi olan varsa, bu resimden sonra içi rahatlayacaktır.

 

2. Rebecca Ferguson

02 Rebecca Ferguson

Brie Larson dedikodusu şu anki en altı çizilen şey, ama bir süre önce de rolün bir numaralı adayı olarak Mission Impossible filmiyle çıkış yapan Rebecca Ferguson en kuvvetli adaydı. Bu fan çizimi de o günlerden. O zamanlar da söylemiştim, benim için rolün favorisi yıllardır belli olsa da, Ferguson görsem üzülmeyeceğim aktrislerden biri. Belki rol için görmek kısmet olmayacak, ama en azından fan çizimi var!

 

3. Emily Blunt

03 Emily Blunt

E yani. Yıllardır bu satırlarda yazıp çiziyorum, yıllar geçtikçe de daha düşük ihtimalli bir şeye dönüşüyor. Ama yine de altını çizmekte fayda var: Emily Blunt rol için mükemmel olacak bir aktris. Daha önce iki kez Marvel’ın kapısından dönen (Black Widow rolü aslen onundu, bırakmak zorunda kaldı, Iron Man 3’teki Maya rolü için de son dakikada vazgeçti) Blunt, yıllardır Carol Danvers ile anılıyor. Bir ton hayran çizimi var, bunlardan bizce en güzeli bu.

 

4. Natalie Dormer

04 Natalie Dormer

Marvel Cinematic Universe’de genel kaide, bir rolü oynayan, bir başka rolü oynayamaz şeklinde. Bunu delen sadece iki kişi oldu, The First Avenger’da kısa bir gözüktükten sonra Guardians’da Peter Quill’in annesini oynayan Laura Haddock ile, Avengers’ta polis memurunu, Agent Carter’da da Chief Sousa’yı oynayan Enver Gjokaj. Bu yüzden, her ne kadar Natalie Dormer da The First Avenger’da oynadığı için hakkını bertaraf etmiş gibi gözükse de, belli ki MCU’nun bu genel kaidesinin istisnasından kurtarabilir: 1940’lardaki karakterin sayılmıyor!

1 2
Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.