Son filmi Rebel Moon ile gündemde olan Zack Snyder bir Fortnite filmi yönetmek isteyeceğini söyledi.

Zack Snyder’ın uzun zamandır beklenen uzay operası Rebel Moon filmi Netflix üzerinden yayınlandı. Star Wars serisine benzerliği herkesin dilinde olan film, seyircinin de eleştirmenlerin de beklentilerini pek karşılamadı. Filmin tanıtımı için bizim de dahil olduğumuz birçok kanala röportaj veren Snyder, Etalk’a verdiği röportajda olası bir Fortnite filmini yönetmekle ilgilendiğini belirtti.

Zack Snyder bir Fortnite filmi yönetmek istiyor.

Büyük ekran için bir Fortnite filmi uyarlamak ister mi sorusuna Zack Snyder şöyle cevap verdi:

Kesinlikle. Rebel Moon için bazı Fortnite skin’leri kullanmak istedim. Fortnite muhteşem bir dünya ve benim için inanılmaz dikkat çekici bir şey. Gerçektn harika ve orada yarattıkları simya da eşsiz. Oynamaya başladığımda ne olduğunu bildiğimi sanıyordum ama tamamen bambaşka bir şey çıktı… Kesin olarak bilemiyorsunuz. Asla asla diyemezsiniz, bu işteki mantığım budur.

Ne diyebiliriz ki yani patlamalar, zıplamalar ve keyifli bir görsel şölen izleriz ve eve dönerken de hikâyenin zayıf kaldığından dem vurup yolumuza devam ederiz. Zack Snyder da pahalı bir tur oynamış olur. Gerçi filmin tek talibi o da değil. Daha önce Fast X filminin yönetmeni Louis Leterrier de Fortnite filmi yapmakla ilgili oldukça ilgilendiğini belirtmişti. Sinemada bir Fortnite filmi görmek ister miyiz sorusuna vereceğimiz cevap evet olmaz ama olacak olursa çekmesini isteyeceğimiz kişi Zack Snyder olur. Nasıl olsa film çıktıktan sonra seyircinin elinde filmden bağımsız olarak açıp açıp bakacağı gaz sahneler olur ve Zack Snyder da director’s cut versiyonunun ne zaman yayınlanacağını açıklamaya başlar.

Siz büyük ekranda bir Fortnite filmi görmek ister miydiniz?

Author

Sabah kuşağı çizgi filmleri müdavimi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.