Bazı haberler vardır, filmin ne ismi ne de platformu önemlidir. İşte bu da öyle bir haber, çünkü George Clooney ve Brad Pitt bir araya geliyorsa bu filmi el mahkum izleyeceğiz. Sony & Apple da öyle düşünmüş olacak ki ilk fragmanda sadece sessizce araba sürdürdü ikiliye!

İşte bu! Bu kadar. Ocean’s serisinin yıldızları, son olarak 16 sene önce Burn After Reading filminde buluşan jön isimler George Clooney ve Brad Pitt tekrar yan yana! Sony Pictures ve Apple Studios ortaklığında geliştirilecek olan filmin yazarı ve yönetmeni ise yeni nesil Spider-Man filmlerinden tanıdığımız Jon Watts.

Ha bana bunlar yetmez, işin içinde Apple varsa zaten 3 ay sonra streaming platformlarına gelecektir, sinemada izlemek için ise daha çok şey bilmem lazım diyorsanız uzunca bir fragman da yayınlandı!

George Clooney ve Brad Pitt, cinayet mahallini temizleyen ancak normalde yalnız çalışan iki adamı oynuyor. Bu ikili bir vaka sonucunda “dış güçler” tarafından beraber çalışmaya zorlanıyor, ölü sanılan kurbanın dirilmesiyle de işler iyice karışıyor. Yani karşımızda son dönemde azalsa da yıllardır bolca izlediğimiz birbiriyle anlaşamayan buddy cop macerası var. Fragman kanımca bu maceranın çok fazla kısmını gösteriyor; ancak Hollywood klişelerini, birbiriyle anlaşamayan ajan ikililerini ve havalı badass adamları seviyorsanız Wolfs’a dair heyecanınızı katlayacak bir fragman bu.

Wolfs’un çıkış tarihi ise 20 Eylül 2024 olarak duyuruldu. İşin içinde Apple olmasına bakmayın, önce Sony’nin Columbia Pictures’ı tarafından sinemalarda yayınlanacak. Bu iş birliği de Wolfs’u Napoleon’ın ardından Apple ve Sony’i bir araya getiren ikinci film yapıyor.

Peki sevgili geekler, ne kadar klişe kokuyor olursa olsun George Clooney & Brad Pitt varsa biz de varız diyor musunuz? Yazıdan anlayacağınız üzere ben diyorum, sonuçta hepimizin arada saf eğleneceği filmlere ihtiyacı var. Siz ne dersiniz, Wolfs hakkındaki düşünceleriniz nelerdir, yorumlarda paylaşmaktan çekinmeyiniz!

Author

Genellikle popüler kültür evrenlerinde yaşıyorum çünkü Thanos'un da dediği gibi "Reality is often disappointing."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.