Ben, bir arkadaşı olarak CS’ye “Switch alıyorum” dediğimde benle geçtiği makarayı yazsam; üstünde buradan köyümüze gideriz. Öyle çok laf etti. Laf ederken de çok eğlendiği için yeri geldi “Bu ne böyle rengarenk konsol” dedi, “Parkta Skyrim oynayacağım ne demek ya siz ne diyorsunuz” dedi, “Gittin aldın ha, yazıklar olsun” dedi. Kendimi çok savundum. Zelda dedim, çok iyi dedim, Mario Kart açtım masada bir joy-con’u CS’ye verdim. Her Türkiye’ye gidişimde özenle Switch övdüm.

Benim çabam tek başına yeterli olmadı tabi. Breath of the Wild‘ın samimiyetle 2017’de oyun oynayan herkesten evrensel övgü alması, Nintendo’nun Labo gibi hareketlerle inovatif tarafta durduğunu cümle aleme ispatlaması ve artık memlekette ucuza bulunabilecek denli volümde bir Switch sirkülasyonu olması bir araya geldi, CS dizini kırdı, Switch’ini aldı ve Breath of the Wild oynamaya başladı. İlk bölümü de şu şekil, YouTube üzerinde duruyor.

Bu videoyu izledikten sonra “Lan benim de olmalı!” derseniz, sizlerle şöyle birkaç kaynak da paylaşalım.

Bunlardan sonra içinizdeki Switch aşkı şahlanırsa, almak için muhtelif ikinci elci sitelere gezebilirsiniz. PS4 ve benzeri fiyatlara, içinde Zelda’da olan paketler bulunabiliyor şu an. Onun haricinde MediaMarkt’ta orijinal olarak da alınabileceği söylendi, ancak biz bizzatihi gidip görmedik; onu da doğrulayabilecek olan varsa yorum etsin. Hiçbiri olmazsa CS yayınlarına Twitch ve kanalı üzerinden devam edecek; onu da benle birlikte izlersiniz en kötü. Maksat hayatlarda Nintendo, hayatlarda Zelda olsun!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.