The Boys için yeni sezon reklam çalışmaları gittikçe daha da yoğunlaşıyor. Haliyle bu süreç içerisinde röportajlar ve yeni bilgiler de elimize ulaşıyor.

The Boys dizisinin baş sorumlusu Eric Kripke Seven ekibine bu sezon katılacak taze kanlardan bahsetmiş. Sözlerine Sister Sage karakterini anlatarak başlıyor Kripke: “Çok komik bir güç. Birçok süper kahraman dünyası bu güce sahip bir karakter barındırıyor. Çoğu uzun ince sırık gibi beyaz adamlar, biz sosyoekonomik olarak daha düşük seviyeli bir yerde yetişmiş siyahi bir kadın karakter istedik, dolayısıyla kimse onun ne dediğini umursamıyor. Bu aynı zamanda hem satirik hem de bir eleştiri, şöyle ki kelimenin tam anlamıyla toplumun tüm olumsuzluklarını düzeltebilecek dünyanın en akıllı insanına sahipsiniz ama kimseye söyleyeceklerini dinletemiyor. Sonrasında da huysuz ve insanlardan uzak duran birine dönüşüyor.” Diziye özel yaratılmış olan bu karakter için söylenenleri düşününce cidden ironik geliyor kulağa.

Eric Kripke The Boys dizisinin yeni sezonunda Seven’a katılacak olan bir başka karakter Firecracker hakkında da konuşmuş: “Anlaşılan o ki her zaman daha deli olanı varmış. Firecracker hem komplo teorisi hareketlerinin üyelerini hem de radikal sağcı medyayı temsil ediyor. Bu karakter dünyamızdaki bazı karakterlerle de sürpriz bağlantıları olan biri ve silah seven, ‘Yavru köpeklerimi vuruyorum’ tarzı bir enerji getiren birini eklemek ilginçti.

The Boys harika gidiyor valla! Üçüncü sezonun tadı hala damağımda ve haziran ayında gelecek dizilerden de en çok bunu merak ediyorum. Gen V ile hala denk gelemesem de yeni sezon gelmeden aradan onu çıkartmam gerekiyor. Eğer siz de benzer durumdaysanız iki dizi arasında bağlantılar olduğunu bilin, spoiler vermeyeyim. Yeni eklenen karakterler de her zaman olduğu gibi sezonun içinde şaşırtıcı gelişmelere katalizörlük edecektir eminim. Ben hala ikinci sezondan Stormfront kadar iyisinin gelmeyeceğine inanıyorum ama bu yeni The Boys sezonunun önceki sezonu bile geçme potansiyelini azaltmıyor. İnşallah yavaştan toparlamaya başlarlar da geçenlerde onay alan beşinci sezonla beraber bitip akıllarımızda harika bir yapım olarak kalır.

The Boys yeni sezonundan siz neler bekliyorsunuz? Eklenen karakterler kafanızda ne ihtimalller oluşturdu? Gen V izlemiş miydiniz? Görüşlerinizi hiçbir sansür uygulamadan gerekli yerlere doldurun.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.