James Gunn’ın DC Universe adıyla anılan yeni DC sinematik evreni Supergirl’ünü buldu. Supergirl: Woman of Tomorrow filminde karakteri Milly Alcock canlandıracak.

supergirl milly alcock

James Gunn ve Peter Safran önderliğindeki DC Universe (DCU), oyuncu seçimleri ile beğeni topluyor. Şu ana kadar sadece evreni başlatacak olan Superman: Legacy filminin casting’i açıklanmıştı. David Corenswet’in Superman/Clark Kent ve Rachel Brosnahan’ın Lois Lane rolünde yer alacağı film, yan karakter seçimlerinde de oldukça başarılı görünüyor, kadronun son hâline şuradan ulaşabilirsiniz.

Bugün ise James Gunn evrenin Supergirl’ünü bizlere tanıttı. House of Dragon’da Rhaenyra Targaryen’in gençliğini canlandıran (ve Geekyapar sayfalarında da bolca övgü alan) Milly Alcock yeni Supergirl’ümüz olacak. En son The Flash’ta Sasha Calle’nin canlandırdığı, öncesinde ise yıllarca Melissa Benoist olarak gördüğümüz karakter, artık 2000 doğumlu genç aktriste emanet.

supergirl milly alcock

James Gunn Instagram üzerinden yaptığı duyuruda Milly Alcock’la birlikte Supergirl: Woman of Tomorrow çizgi romanının olduğu bir görseli kullandı. Alcock’u bu çizgi romanla aynı isme sahip olacak filmde izleyeceğiz. Gunn, duyurusunda çizgi romanın yazarı Tom King ve çizeri Bilquis Evely’i de anmayı ihmal etmemiş. Henüz film hakkında çok bir bilgimiz yok ancak King – Evely ikilisinin bu eserinin 2022 Eisner Ödülleri’nde En İyi Mini Seri adayı olması önemli bence. Kazanamasa da DC’nin listedeki tek adayı olduğunun altını çizmek lazım.

Superman: Legacy filminde yer alıp almayacağını daha öğrenemediğimiz yeni Supergirl hakkında bildiklerimiz bu kadar. Bu oyuncu seçimini nasıl buldunuz, sizce James Gunn’ın yeni evreninden umut var mı? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilir, yeni DC sinematik evreninde yer alacak tüm dizi ve filmleri merak ediyorsanız da şu yazıya zıplayabilirsiniz.

Author

Genellikle popüler kültür evrenlerinde yaşıyorum çünkü Thanos'un da dediği gibi "Reality is often disappointing."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.