Spiderverse serisinin ikinci ve üçüncü filmin tarihleri ilk duyurulduğunda, iki filmi de art arda yıllarda izleyeceğiz sanarken sonradan üçüncü filmin vizyon tarihini kaybettiğini öğrenmiştik. Peter B. Parker aktörü Jake Johnson da konuyla ilgili bir nebze endişe verici bir açıklama yapmış.

Hiçbir şey seslendirmedim. Şunu diyeceğim, vizyon tarihi hakkında bir şey diyemem, ama oyuncuların seslendirme süreci ile ilgili, işler hızlı yürüyebilir. Eğer animatörlerin animasyona başlamadığını duyarsanız o zaman farklı bir durum olur. Ama bir seslendirme sanatçısından yepyeni haberler almayacaksınız. O haberleri vermeye çalışsak bile. Eğer isterlerse… Yani ben Winewood Studios için bir film yaptım. Onu yanlış söylüyor olabilirim. Eğer öyleyse, utanmış olurum. Ama rolümün tamamını bir günde seslendirdim.

spiderverse jake johnson peter b. parker

Spiderverse üçlemesini kapatacak olan Spider-Man: Beyond the Spider-Verse 2025 yılı yetişebilir mi onu bile bilmiyoruz bu aşamada. Animasyon için uğraşan çalışanların kötü şartlarda çalıştığı, Phil Lord&Chris Miller ikilisinin de bu çalışanları oldukça zorladığı gibi söylentiler çıkmıştı ortaya. Gwen Stacy’yi seslendiren Hailee Steinfield de benzer şeyler söylemişti birkaç ay önce ki düşününce o zamandan bu zamana da pek bir şey değişmemiş demek ki. Ben zaten neden iki filmin üzerinde de aynı anda çalıştıktan sonra sırayla çıkarmamaları anlamadım. İkinci filmden sonra cidden iyi bir finale ihtiyacım var yoksa benim için üzücü olacak.

Spiderverse serisinin üçüncü filmi için beklentileriniz nedir? Sizce ne zaman izleme fırsatı bulacağız? Peter B. Parker’ı ikinci filmden daha fazla görmek istiyor musunuz? Yorumlarınızı yazmaya bir an önce başlayın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.