25 Nisan – The Handmaid’s Tale, ikinci sezon

maids

Sıkı okurlarımız bilir, bu mecrada çok övdük bu diziyi. İlk üç bölüme fena coştuk, yetmedi tüm sezon değerlendirmesinde kitabın da ötesine gitmeyi başardığından bahsettik. Atwood’un aynı isimli distopik romanından uyarlama olan dizimizin ikinci sezonu da hiç beklemediğimiz türden olaylar zinciriyle ilerleyecek üstelik. Çünkü Hulu’nun “Ben kaliteliyim ulen!” diye gerine gerine bağırabildiği, ödülleri silip süpüren dizimizin yeni sezonunda sadık kalmasının zorunlu olduğu bir kitap yok. İlk sezon, kitabın tamamını işledi, bitirdi. Haliyle June’un içinde yaşadığı bu müthiş korkutucu, gerim gerim geren dünya artık çok daha tekinsiz. 25 Nisan çabuk gel!

 

7 Haziran – Cloak and Dagger, birinci sezon

marvel-cloak-and-dagger-tv-series

Bu konuda çok söz bile etmeyeceğiz aslında. İlk haberimizde bunu kısaca özetlemiştik aslında, ama şurada Yiğitcan’ın da her kelimesine katılacağınız sözleriyle anlayabileceğiniz gibi Cloak and Dagger’ı listemize sadece geek dizisi diye dahil ettik. Umudumuz yok, çok da sürecekmiş gibi beklemiyoruz. Inhumans etkisi yaratacak gibimize geliyor ama hala “Belki güzel olur lan…” sözleri aklımıza hücum etmekten geri durmuyor, yalan yok.

 

Bahar 2018 – Westworld, ikinci sezon

Screenshot-267

Yahu ne kadar uzun zaman oldu Westworld’ün ilk sezonu biteli, değil mi? Ben de ilk çıktığı dönemler başlamamıştım, kabul ediyorum. Geçen yaz bitirmeye and içtiğim dizi, hiç yalan yok, güzelce bir twistine düşürmüştü beni. YouTube videolarımızda Can Sungur, Can Türkdoğan ve Ömercan Güldal’ın şahane yorumlarıyla şekillenen dizi yorumlarımız, takipçileri için 2018’i umut dolu kılan bir sebep. Şahsen bir saatlik bölümler çok uzun gelse de, yeni sezon için tırnaklarımı kemirmeden duramıyorum.

2018’in baharında açacak ikinci sezon Westworld çiçeğine ne kadar hazırız bakalım?

 

Nisan 2018 – Legion, ikinci sezon

138943.640x360

İlk sezon o kadar mükemmel, o kadar şahaneydi ki… YouTube’da uzun uzun muhabbetlerini de çektik üstelik, doyamadık vallahi. Legion, en şahane Marvel dizilerinden biri olma ünvanına layık oluşunu bizlere geçen sene çok net kanıtlamıştı. Her oyuncunun döktüre döktüre oynadığı dizide ikinci sezonu neden sabırsızlıkla beklediğimizi bilmiyorsanız, spoiler da yemediyseniz hala, gidip bir çırpıda bitirin deriz. Çünkü anlatılmaması, sadece izlenerek yaşanması gereken bir deneyim Legion. Öyle bir şey!

 

Eylül 2018 – The Big Bang Theory, on ikinci sezon

maxresdefault

Bilemedim, çok fazla geek sevmiyor TBBT’yi maalesef. Uzun soluklu bu sitcomun son sezonu olduğu dedikodularının ortalıkta dolaşmasının ardından sevenleri uğruna listeye dahil ettik. Malum, güldüren dizilere daha çok ihtiyacımız var son zamanlarda, TBBT de bu konuda belki açlığınızı giderir, ha ne dersiniz?

 

Ekim 2018 – Arrow, yedinci sezon

Arrow-TV-Series-007

New Girl’ü tamamen kişisel sebeplerle eklediğim gibi Arrow’u da sizler için dahil ettim buraya. Tek bir bölümünü dahi izlemedim, pek de düşünmüyorum. Bizimkilerin, YouTube kanalımızda çektikleri muhabbetlerini takip edenler için hatırlatma minvalinde olsun diye sıkıştırayım dedim. Gerçi bu sene geleceği söylense de hala net bir gün verilmemiş CW tarafından. Sıkı takipçilerinin, haberlerin peşini bırakmamasını öğütlemekten başka tavsiyemiz yok maalesef.

1 2
Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.