4. Patton Oswalt Geri Dönüyor, Ve Garip Şeyler Oluyor

Geçen sezonun en acayip twistlerinden biri de Ward’ın öldürdüğü Koenig’in “kardeşi” olduğunu söyleyen, ama görünüş olarak aynı olan bir Koenig’in daha gizli bir SHIELD üssünde ortaya çıkmasıydı. Yukarıdaki video dün yayınlandı, ve onu izlerken anlıyoruz ki Koenig’ler bir değil, iki değil. Ortada garip bir şeyler var. Yaka kartlarıyla bağlantılı olabilir mi? Göreceğiz. Şimdilik çağımızın en başarılı komedyenlerinden birinin diziye katılıyor olmasına sevinip, meseleyi orada bırakalım!

 

5. Kadroya Bir Avenger Katılıyor!

top-50-avengers_mockingbird

Yukarıdaki videonun bize anlattığı iki şey var, birincisi çok değindiğimiz yaka kartları. Diğeri ise tartışmaya mahal vermeyecek bir şekilde kadroya bir süper kahramanın katılacağı bilgisi. Bobbi “Mockingbird” Morse, çok net bir şekilde gelecek sezon dizide olacak. Bu çok ilginç olasılıklar doğuruyor, zira bilenler bilir, Mockingbird ile Hawkeye bir dönem çizgi romanlarda uzunca evli kalmışlar, sonra da boşanmanın eşiğine gelmişlerdir. Derin bir mazileri vardır yani. Bu ilişkiyi MCU’da görebilecek miyiz? Bilmiyoruz, ama yine de Mockingbird için heyecanlıyız!

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.