Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

5

Her zaman vurdulu kırdılı shonen türünde animeler geliyor ama kaliteli josei gelmiyor. Josei genel olarak kadınlar tarafından kadınlar için yaratılan animelere deniliyor. Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu’da tam olarak kaliteli bir josei. Hapishaneden çıktıktan sonra “ölümün” çırağı olarak hayatına devam eden Yotarou’nun hikayesini anlatan Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu, Japonya’nın Showa Genroku döneminde geçiyor. Animasyon kalitesi olarak harika, müzik olarak harika. Mutlaka bakınız.

Mobile Suit Gundam: Iron Blooded Orphans

6

Sonbahar döneminde başlayan Iron Blooded Orphans senenin Gundam şovu olarak devam ediyor. Tomino’nun G Reco rezaletinden sonra adam gibi bir Gundam serisi izlemek istiyorsanız Iron Blooded Orphans’a göz atabilirsiniz. Bende haftalık takip ediyorum, hikaye gayet iyi gidiyor. Üstelik mis gibi tasarımlara sahip.

 

Code Geass: Akito the Exiled 5

7

Code Geass’ın kendisinden daha iyi olan Akito the Exiled’ın 5.bölümü de geliyor. 7 Şubat’ta vizyonlara girecek film, Akito’nun garip, karmaşık ve bir o kadar aksiyonlu macerasını devam ettirecek. Üstelik son bölümde Lelouch’u hikayeye dahil ederek “neler oluyor yahu” dedirten bir final yaptıktan sonra, daha heyecanlı yerlere gideceğe benziyor hikaye.

 

Persona 3 The Movie 4: Winter of Rebirth

8

Persona 3’ün muazzam film serisi de devam ediyor. Tüm oyunu anime yerine film serisi halinde kurgulayan A-1 Pictures, muhteşem görselliği ve oyuna birebir sadık adaptasyonu ile parmak ısırtıyor. Winter of Rebirth, oyunun kış dönemini ele alıyor.

New Initial D Movie: Legend 3 – Mugen

10

Initial D serisini yeniden anlatan Legend serisi başından beri aşırı başarılı bir iş çıkartıyor. Initial D’yi daha önce hiç duymadıysanız Legend, seriyi tanımak isteyenenler için iyi bir fırsat. Initial D, Takumi Fujiwara’nın basit bir benzin istasyonu çalışanından, efsanevi bir drift yarışçısına dönüşünü anlatıyor. Özellikle yarış hikayelerini sevenler ve Toyota hayranlarının izlemesi lazım.

1 2
Yazar

If I ever woke up with a dead hooker in my hotel room, Matt would be the first person I'd call.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.