Mart Ayında Çıkacak Diziler

1) The Boys Presents: Diabolical

  • Çıkış tarihi: 4 Mart
  • Platform: Amazon Prime

Bu zamana kadar Amazon Prime üzerinde yayınlanan işler arasından bizi en çok etkileyenler hiç şüphesiz The Boys ve Invincible’dır. Süper kahraman janrasına oldukça karanlık açılardan bakan bu iki yapım, şiddet konusunda da ellerini korkak alıştırmayarak izleyenleri bir hayli şaşırtmayı başardı. Bu yüzden Invincible’ın yapımcılarının ellerinden çıkan ve The Boys evreninde geçen The Boys Presents: Diabolical animasyondan da beklentilerimiz büyük. Yine eğlenceli bir şey çıkarmayı başarırlar umarım.

2) Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty

  • Çıkış tarihi: 6 Mart
  • Platform: HBO Max

Hangi daldan olursa olsun, spor dizi ya da filmlerini çok seviyorum. Hiç anlamadığım bir spor dâhi olsa kendimi bir anda heyecanlanırken buluyorum. Hiçbir zaman kendimi basketboldan yüzde yüz anlayan biri olarak görmedim fakat açıkçası işin şov kısmını epey etkileyici bulmuşumdur. HBO Max’in, Los Angeles Lakers’ın en şaşalı dönemlerinden bir tanesini konu alıyor. Hem görselliği hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty bu ayın en çok beklediğim yapımlarından bir tanesi.

3) The Last Days of Ptolemy Grey

  • Çıkış tarihi: 11 Mart
  • Platform: Apple TV+

Bir diziyi ya da filmi izlemek için bazen tek bir oyuncu yeter ya, işte benim için bu oyunculardan bir tanesi kesinlikle Samuel L. Jackson’dır. Herhangi bir posterde Samuel L. Jackson’ın isminin olduğunu görmek, benim için çoğu zaman yeterli oluyor. Fakat The Last Days of Ptolemy Grey dizisinin tek güçlü yanı bu değil, dizinin hikâyesi de oldukça etkileyici gözüküyor. Sabırsızlıkla bekliyoruz!

4) Halo: Season 1

  • Çıkış tarihi: 24 Mart
  • Platform: Paramount+

Oyun dünyası, şimdilerde arka arkaya live-action dizi ve film uyarlamalarıyla çalkalanıyor. Daha önceki başarısız denemelerin ardından en son çıkan Uncharted da beklenilen etkiyi yaratamadı. Fakat bu ay çıkacak ve oyun konsollarında birinci şahıs nişancı  oyunlarının oynanabileceğini kanıtlayan Halo live-action dizisinden gelen fragmanlar ümitlerimizi yeşertti. Umut ediyoruz bu sefer hak ettiğimiz güzel oyun dizisine kavuşuruz!

5) Moon Knight

  • Çıkış tarihi: 30 Mart
  • Platform: Disney+

Geçtiğimiz yılın başında WandaVision dizisiyle başlayan Disney+ maratonu hız kesmeden devam ediyor. Biz “Acaba Disney+ dizileri MCU kalitesini devam ettirebilecek mi?” diye düşünürken karşımıza çıkan yapımlar, birçok MCU filmini bile geride bıraktı. Başrollerinde Oscar Isaac ve Ethan Hawke’ın oynadığı Moon Knight dizisi ise birçok açıdan MCU’nun en kaliteli işlerinden biri gibi duruyor. Daredevil’dan sonra şöyle sert bir işe hasret kaldık. Gelsin de izleyelim.

1 2 3
Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.