4. Dizi İzleyemeyen Teyze!

SNL’in bir adet Weekend Update bölümü bulunur. Haftanın olaylarını komik bir yorumla sunan program, sadece Daily Show ve Last Week Tonight gibi programların önünü açmakla kalmamış, aynı zamanda SNL’in en bomba mezunlarının da uğrak noktası olmuştur, Chevy Chase, Norm Macdonald, Jimmy Fallon, Tina Fey, Amy Poehler, Seth Meyers gibi… Kate McKinnon, bu programı sunmadı, ama sayısız taklidi ve karakteriyle renk kattı. Bunlardan biri de, bence gelmiş geçmiş en ince tespitlerden biri olan, dizi izleyemeyen teyze, programdaki ismiyle, “Birinin Annesi” Deenie karakteri. Müthiş…

 

5. Ellen vs. Ellen!

https://www.youtube.com/watch?v=f7iYspE5TQQ

Amerika’nın an itibariyle en popüler sabah programı sunucusu Ellen DeGeneres’in taklidini yapmak zor bir şey. DeGeneres’in şahsına münhasır ses tonu, ince Louisiana aksanı ve özgün mimikleri çok taklit edilebilen şeyler değiller. O yüzden de birinin onu bu kadar başarıyla yankılayabiliyor olması, gerçekten şaşılacak bir şey. Buna sadece biz değil, Ellen DeGeneres de şaşırıyor belli ki, videoyu izleyin, anlayacaksınız!

 

6. Aksan Şovu!

Ellen demişken, McKinnon’ın bir aktör olarak rüştünü ispatlayan son videosunu da koyup gidelim. Her “benim” diyen taklitçi, her “benim” diyen yıldız, bir talk show’a çıkıp aksan şovu yapamayacaksa, yaka mikrofonunu yavaşça yere bıraksın ve uzaklaşsın. Amerikalı aktris burada o şovun kralını yapıyor. Şahsen, şive ve aksan başarılarından korkunç etkilenen bir insan olarak, bu videoyu döndürüp döndürüp izliyorum birkaç gündür. Ay gerçekten bu kız Ghostbusters ile dev patlayacak ya, inancımız tam!

1 2
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.