GI Joe 3

Gelelim Transformers 5 kadar garanti olmasa da, yine pek şaşırtıcı olmayan bir diğer devam filmine. En sonuncusu geçen sene çıkan G.I. Joe serisine kardeş geliyor: G.I. Joe 3, 2016’nın muhtemelen yaz aylarında bizlerle beraber olacak. Paramount hangi oyuncuların dönüp, hangilerinin dönmeyeceğini resmen açıklamadı, aynı şekilde filmin senaryo bakımından nerede olacağını da pek bilmiyoruz. Tek bildiğimiz, G.I. Joe 3 diye bir şey var, ve 2016’da geliyor?

Fikrimiz? İnanması güç ama, G.I. Joe Transformers’tan da kötü bir film. Gerçekten. Transformers’ın mantıksız senaryosu ve odun diyaloglarına kıyasla, gerçekten büyük ekranda görünce keyif veren aksiyon sahneleri var. Kendi payıma konuşayım, G.I. Joe’da onu da pek hissedemiyorum. Geçen filmde all-star bir kadro toplayıp, hepsine yazık etmişlerdi. Gişesi de çok, çok iyi değildi. Bana soracak olursanız, G.I. Joe 3, serinin sonu olacaktır. Zira çok büyük bir heyecan göremiyorum filme karşı insanlarda.

1 2 3 4 5
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.