Paranormal ACtivity 5

Son haberimiz ise Paramount’un “ucuza yap bas” planıyla işlettiği Paranormal Activity cephesinden. Önceki filmlerin kurgu yönetmeni Gregory Plotkin’in yöneteceği Paranormal Activity 5, 2016 senesinde vizyona çıkacak. Eğer Paramount arada başka filmler çıkarmazsa, bu uzun zamandır devam eden serinin iki film arasında verdiği en uzun araya tekabül edecek otomatik olarak.

Fikrimiz? Paranormal Activity filmleri ucuza yapılıyorlar ve bütçelerine göre büyük gişeler elde ediyorlar. Paranormal Activity 6 da çekilecektir, 7 de. Arada başka filmler de gelecektir. Garip bir şekilde, kaliteleri de gidip geliyor bunların; yani Paranormal Activity 5 iyi mi olacak, kötü mü söylemek mümkün değil. Gelsin, görelim modundayız. Bir beklentimiz yok.

 

Siz ne diyorsunuz? Paramount’un 2016’ya yağdırdığı devam filmleriyle ilgili bir görüşünüz varsa aşağıya gömçeriverin. Bir sinerji yaratalım, kucaklaşalım, sevinelim!

1 2 3 4 5
Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.