4. Minnie ve Mickey

6950540-mickey-and-minnie-mouse-25737

Ayrılık Sebebi: Şöhretin Baskısı

Mickey’nin Basın Açıklaması: “Takdir edersiniz ki, dünyanın en büyük eğlence şirketinin maskotu olmak kolay bir şey değil. Gençliğimden beri taşıdığım bu titri gururla taşımaya da devam ediyorum, ancak artık bunun getirdiği bazı maceralara da atılmak istiyorum. Yirminci yüzyılın başından beri aynı kadınla beraberim. Kaç antromorfik animasyon karakterini reddettim belli değil. Ben de artık şu bahçelere bir dalmak istiyorum.”

Minnie’nin Basın Açıklaması: “Yıllardır arka planda olmaktan imtina ettim. Mickey’nin gölgesinde yaşamak istemiyorum. Kendi projelerime yoğunlaşıp, bir süre Mickey’nin sevgilisi olarak değil, Minnie Mouse olarak anılmak istiyorum. Buradan ilk projemin de Meryl Streep ile başrolü paylaşacağım ve Myanmar’da kadın haklarının yükselişini anlatan bir dönem filmi olacağını gururla duyurmak istiyorum.”

 

5. Cersei ve Jamie

Game-Of-Thrones-Cersei-Jaime

Ayrılık Sebebi: Ensest

Ortak Basın Açıklaması: “En sonunda aklımız başımıza geldi. N’apıyoruz ulan biz? Her şey bir anda Tyrion’un odaya sopayla dalıp, “ikizsiniz lan siz, ikiz, ikiiz, değdiğiniz toprak çürüdü, bereketsiz herifleeer” diye ikimizi birden dövmesiyle netleşti. Dönüp birbirimize son bir kardeş sarılması yaptıktan sonra anında evleri ayırdık. Şimdi Jamie sarayın Kuzey kanadında kalıyor, Cersei de Güney kanadında. Ortaya da Sparrow’ları çektik, tampon bölge…”

 

6. Mario ve Peach

gift___mario_comfort_princess_peach_by_xxkaijuking91xx-d640oea

Ayrılık Sebebi: Aldatma

Mario’nun Basın Açıklaması: “Artık maymun gözünü açtı. Kırk yıldır bu kadını hesapta Bowser kaçırıyor, kırk yıldır da biraderlen peşine düşüyoruz. Bir gün ‘du bakalım lan’ dedim, gitmedim bir süre kurtarmaya. Bizim Toad’u yolladım. Gitmiş bir bakmış, baya çay içiyorlar, çimlerde yuvarlanıyorlar, ellerde çiçekler. Aşkları kabul görmüyor diye gizlemelerini anlıyorum, ama ben de insanım. Söyleselerdi nikah şahitleri olur, soran olursa da ‘eski bir tanıdık’ derdik yani neymiş…”

Peach ve Bowser’ın Basın Açıklaması: “Mario olayları bu şekilde öğrendiği için çok pişmanız. Ancak artık aşkımızı kapalı kapılar ardında yaşamak istemiyoruz. Biz neysek oyuz. Yıllardır birbirimize deliler gibi aşığız. Zaten Bowser’ın çocuklarının annesi de Peach’tir. Mario ve Luigi ailesinden yarattığımız acılardan dolayı özür diliyor, kendileriyle her zaman dostane bir karting, tenis, futbol, basketbol, kart oyunu, yaz olimpiyatları, kış olimpiyatları ve fitness müsabakasında karşılaşmayı iple çektiğimizi ekliyoruz.”

1 2
Yazar

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.